Wednesday, July 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Agnieszka Hyży jest w ciąży! „Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze”

Agnieszka Hyży jest w ciąży! „Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze”

„Z wielu powodów nie da się dłużej ukrywać mojego stanu”

Agnieszka Hyży jest ambasadorką marki Indigo Nails

Agnieszka Hyży jest ambasadorką marki Indigo Nails / fot. materiały prasowe

Agnieszka Hyży zaskoczyła fanów. Dziennikarka i przedsiębiorczyni poinformowała o swojej ciąży w emocjonalnym wpisie na Instagramie. „Każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec” – Hyżym udało się je utrzymać przez siedem miesięcy. Teraz gwiazdorskie małżeństwo chce przekazać nadzieję innym

 

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka i Hyży i Grzegorz Hyży niedługo powitają na świecie nowego i wyczekiwanego członka rodziny. Gwiazda „Polsatu” w obszernym wpisie na Instagramie wyznała, że walczyła o dziecko:

– Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu. Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego.

36-latka zdradziła też, dlaczego postanowiła wyjawić światu swój sekret:

– Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz.
Uprzedzę pytania dlaczego to piszę?
Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję.
To piękny i magiczny czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony – dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze – moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone.

Rodzina Hyżych się powiększy

Agnieszka Hyży łacińską sentencją zakończyła swój wpis:

– Wspólnie z @grzegorzhyzy i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi 😌  To nasza siła! Amor vincit omnia! Vince in bono malum!

– (łac.„miłość zwycięży wszystko, zło dobrem zwyciężaj”). Czy spodziewała się hejtu? 

Pod postem wylała się fala gratulacji. Barbara Kurdej-Szatan na wiadomość o ciąży koleżanki zareagowała entuzjazmem: 

Ooooou jak cudownie!!!! Gratulacje Kochani❤️❤️❤️ to znów razem do przedszkola?

W gronie komentujących znaleźli się znani i lubiani, min.: Anna Lewandowska, Odeta Moro, Joanna Koroniewska, Olga Kalicka, Piotr Czaykowski, Maff czyli Julia Kuczyńska, Qczaj.

Obserwatorzy nie posiadają się z radości. Wśród komentarzy nie brak komplementów na temat promiennego wyglądu celebrytki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

 

Czytaj też: Nie musisz być złą macochą z bajki

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ