Sunday, June 23, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / After Wedding Party – Zabawa poślubna!

After Wedding Party – Zabawa poślubna!

Bal After Wedding Party to unikalna i jedyna taka w Polsce impreza. To wyjątkowa okazja, by wkroczyć w karnawał, tańcząc w strojach ślubnych na parkiecie w bajkowej scenerii.

Bal After Wedding Party to unikalna i jedyna taka w Polsce impreza. To wyjątkowa okazja, by wkroczyć w karnawał, tańcząc w strojach ślubnych na parkiecie w bajkowej scenerii.

After Wedding Party

Zdjęcie 1 z 7

fot. Fotofaktory.pl

 

Będzie to już piąta edycja tej unikalnej imprezy, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w Warszawie i w całej Polsce. W 2013 roku swoją pierwszą odsłonę bal będzie miał we WROCŁAWIU, a odbędzie się 9 lutego 2013 w Haston City Hotel.

Na imprezę przyjeżdżają pary z całej Polski, które niedawno wzięły ślub i mają ochotę ponownie założyć swoje stroje ślubne oraz udać się na bal rodem z bajki. W imprezie mogą oczywiście wziąć udział pary, które wzięły ślub kilka, a nawet kilkanaście lat temu. Obowiązują na niej jednak bezwzględnie stroje ślubne.

Uczestników imprezy czeka:

• Zabawa przy dobrej muzyce

• Liczne konkursy z nagrodami, prezenty i niespodzianki

• Pokazy tańca

• Profesjonalna obsługa fotograficzna (aranżowane zdjęcia indywidualne)

• Karnawałowe menu w formie bufetu przez całą noc.

Pierwsza w Polsce impreza After Wedding Party została zorganizowana w 2009 roku, a jej pierwsza edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie nie tylko uczestników, ale i mediów. Na balu w Warszawie bawiło się kilkadziesiąt osób w strojach ślubnych. Były suknie, piękne wnętrza, świetna zabawa, dobre humory, wspaniali goście i masa atrakcji. Ekipy telewizyjne programu Dzień Dobry TVN oraz telewizji Wedding TV opuściły imprezę dopiero po godzinie drugiej rano. Atmosfera była tak niezwykła, a zabawa intensywna, że nie chciało się wychodzić.

Uczestnicy balu również byli entuzjastycznie nastawieni. Nie przypuszczaliśmy nawet, że kiedykolwiek ubierzemy się tak po raz kolejny. A jednak stało się i nie bez wzruszenia przygotowywaliśmy się do tego balu! – relacjonowało młode małżeństwo.

Tyle par młodych w jednym miejscu, lśniące suknie ślubne, wytworne fraki i smokingi. Atmosfera niepowtarzalna, po prostu nie do opisania. Gdy wracaliśmy taksówką do hotelu, taksówkarz był mocno zdziwiony, że tyle par młodych kierowało się w stronę hotelu, a później wyjeżdżało spod niego. Najpierw myślał, że to wesele, jednak później usłyszał o imprezie w radiu i wszystko było jasne. Kiedy opowiadaliśmy naszym znajomym o tej imprezie powszechne było zdziwienie, ale również zachwyt i fascynacja, że taka impreza się odbędzie i że bierzemy w niej udział. Jeżeli w przyszłym roku uda mi się zmieścić w sukienkę ślubną wybierzemy się ponownie – opowiadali Monika i Damian.

I rzeczywiście wiele par wybiera się ponownie na After Wedding Party.

Szczegółowe informacje o balu After Wedding Party WROCŁAW 2013 znajdą Państwo na stronie: www.awp.wroclaw.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ