Monday, April 12, 2021
Home / Moda  / Trendy  / ADRIANA MAZUR fotograf

ADRIANA MAZUR fotograf

Twoje życie w obiektywie ADRIANY MAZUR

Do niedawna korzystanie z usług fotografa ograniczało się jedynie do sesji ślubnej… a przecież w naszym życiu jest tyle wyjątkowych chwil, które warto profesjonalnie sfotografować. Zdjęcia rodzinne, dziecięce, sesje ciążowe lub po prostu portrety i sceny z naszego życia są doskonałym tematem na zdjęcia.

Twoje życie w obiektywie ADRIANY MAZUR

Zdjęcie 1 z 7

fot. Adriana Mazur

 

Zdjęcia Adriany Mazur to nowy, niepowtarzalny i bardzo indywidualny sposób fotografowania, pełen naturalności, radości i piękna. Jej wrażliwość, doświadczenie zebrane w Stanach Zjednoczonych oraz podczas studiów z historii sztuki powodują, że jej zdjęcia wypełnione są najlepszymi inspiracjami ze świata sztuki, mody i kina.

Sesje wykonywane są w miłej, swobodnej atmosferze, ze szczególną troską o wygodę i komfort modeli. Nie są ograniczone sztywno czasowo, ilość aranżacji i ujęć jest dowolna, bo najważniejsze przecież jest dobre zdjęcie. Odbywają się w wybranym przez klienta miejscu: podczas spaceru w parku, zabaw, uroczystości, lecz najchętniej wybieranym miejscem jest jego własny dom, gdzie czuje się nieskrępowany, bezpieczny i otwarty. Najważniejsze jest aby, zdjęcia były pozbawione sztucznych póz i schematów, a uchwycały niepowtarzalne cechy zarówno wyglądu jak i charakteru osoby fotografowanej.
W fotografii rodzinnej i dziecięcej poszukuje chwil intymnych między rodzicami a dzieckiem, miłości i radości z bycia razem. Wspólne zabawy, spacery, karmienie i usypianie, bo dla rodzica każda chwila z życia jego dziecka jest ważna.

Sesje ciążowe – są bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne. Najważniejsze jest aby pokazać piękno, kobiecość, intymność i zmysłowość w tym stanie. Zaokrąglone, niecodzienne kształty, pozwalają na niecodzienne ujęcia. Czas na oczekiwanie dziecka, pytania i nadzieje, które się rodzą, wszystko to można pokazać w jednej chwili i uwiecznić na zawsze. Fotografie ślubne – pełne są wdzięku, elegancji i intymności, połączonej z prostotą, spontanicznością i dowcipem, czyli wszystkie cechy zaślubin i wesela.

Zapraszamy na stronę: www.adrianamazur.com

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach