Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / ADELE ogłasza letnie koncerty w Monachium

ADELE ogłasza letnie koncerty w Monachium

To będzie pierwszy koncert Adele w Europie kontynentalnej od 8 lat

Adele

Adele wystąpi w Monachium / fot. Shervin Lainez

Światowa supergwiazda Adele potwierdziła wyjątkowe letnie koncerty w Monachium w Niemczech w dniach 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku. Adele wystąpi w Monachium Messe w plenerze, który zostanie stworzony wyłącznie na potrzeby tych specjalnych koncertów

 

Adele zagra w Europie. Wyczekane przez fanów koncerty 

Zaprojektowana na zamówienie arena będzie składać się z trybun z miejscami siedzącymi i miejscami stojącymi, mogąc pomieścić 80 000 osób w jeden wieczór.

Jedyny w swoim rodzaju, stadion zaprojektowany z myślą o mnie

Adele napisała na swoim Instagramie i dodała:

Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego sposobu na spędzenie tego lata

Te wyjątkowe europejskie daty oznaczają pierwszy koncert Adele w Europie kontynentalnej od 2016 roku. Adele jest w trakcie ostatniego etapu swojej cieszącej się dużym uznaniem serii weekendowych koncertów Weekends With Adele w Las Vegas, która potrwa do połowy czerwca. Weekendy z Adele spotkały się z dużym uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków. „Los Angeles Times” nazwał je „wyjątkową równowagą osobistych historii i blichtru Las Vegas”, a magazyn „Billboard” określił je jako „zapierający dech w piersiach, spektakularny”. Przed Artystką jeszcze 50 niesamowitych występów w ramach Weekends With Adele w Las Vegas (w sumie 100 koncertów). Zachwyciła także swoją brytyjską publiczność podczas wyprzedanych koncertów w londyńskim Hyde Parku w 2022 r. Zarówno Vegas, jak i Londyn zostały okrzyknięte mianem naprawdę kultowych, a teraz zapewni swoim europejskim fanom kolejne, zupełnie nowe doświadczenie.

 

Przeczytaj też:
Chcieli z niej zrobić „następną Adele”. Na szczęście się nie udało

 

Adele w Monachium. Bilety 

Rejestracja osób chcących zakupić bilety jest już otwarta na Adele.com i kończy się w poniedziałek, 5 lutego o 18:00. Fani otrzymają link we wtorek 6 lutego, a zakup biletów dla zarejestrowanych fanów będzie możliwy w środę 7 lutego o 10:00. Ogólna sprzedaż zacznie się w piątek 9 lutego o godzinie 10:00.

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ