Sunday, March 3, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / ACLARI Diamonds – kochamy piękno

ACLARI Diamonds – kochamy piękno

I tobie byłoby do twarzy z diamentem, nie sądzisz?

pierścionki zaręczynowe od Aclari

fot. materiał Partnera

Miłość i piękno idą ze sobą w parze. Nic więc dziwnego, że jako symbol tego uczucia tak dobrze sprawdza się dopracowana w każdym detalu biżuteria. Pierścionek zaręczynowy z brylantami, proste lub zdobione diamentami obrączki, finezyjne kolczyki lub nietuzinkowa zawieszka – każda z tych ozdób może stać się wyrazem namiętności, pamiątką ważnej chwili lub symbolem wyjątkowego wydarzenia. Wychodząc z tego założenia, marka ACLARI Diamonds przygotowała ofertę biżuterii, która zachwyca nowoczesnym wykończeniem lub klasycznym rozmachem. Każda kolekcja niesie ze sobą indywidualny przekaz. Poznaj wyjątkowe propozycje mistrzów jubilerstwa!

 

Wyjątkowa biżuteria dla wyjątkowych kobiet – kolekcje ACLARI Diamonds

Nie da się jednoznacznie zdefiniować piękna – dla każdego ten termin będzie oznaczał coś zupełnie innego, choć z całą pewnością w odniesieniu do biżuterii wszystkie definicje będą uwzględniały:

 

• kruszec wysokiej próby,

• diament o odpowiedniej masie, kolorze, czystości i szlifie,

• oryginalny design,

• perfekcyjne wykonanie.

 

Dla niektórych kobiet będzie oznaczało minimalistyczną prostotę, dla innych klasyczny przepych lub delikatne zdobienia w romantycznym stylu. Projektanci ACLARI Diamonds stworzyli kolekcje, które spodobają się zarówno zwolenniczkom dyskretnej elegancji, prostych, geometrycznych form, motywów florystycznych, jak i barokowego bogactwa. Biżuteria powinna odpowiadać na indywidualne potrzeby, dlatego na stronie internetowej marki znaleźć można konfigurator online – dzięki niemu dobranie idealnej wielkości i wyglądu diamentu zajmuje kilka chwil.

Biżuteria Aclari Diamonds

fot. materiał Partnera

Pierścionki zaręczynowe z klasą

Szczególne miejsce w ofercie ACLARI Diamonds zajmują pierścionki zaręczynowe. To bardzo ważny symbol miłości i oddania. Kobiety przywiązują do niego bardzo dużą wagę, dlatego każdy model powinien być zaprojektowany z wyjątkową starannością. Zwykle ten element biżuterii towarzyszy paniom przez resztę życia, podobnie jak obrączka, musi być więc wyjątkowy. Design pierścionka z diamentem powinien pasować do osobowości, temperamentu, stylu ubierania i preferencji jego posiadaczki, podkreślać jej urodę, przyciągać wzrok i dodawać elegancji. W ofercie marki znajdują się dziesiątki propozycji, a każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i charakter!

Obrączki ślubne na całe życie

Złote obrączki to symbol miłości i wierności małżeńskiej, więzi pomiędzy dwiema osobami, a także pamiątka ślubu, która zawsze już będzie przypominać o tym wydarzeniu. Również do projektowania tego rodzaju biżuterii specjaliści z ACLARI Diamonds przywiązują wiele uwagi – ich piękno musi zachwycać od pierwszego wejrzenia, ale równocześnie być ponadczasowe i odpowiadać gustom zarówno pań, jak i panów. Propozycje marki to przede wszystkim:

 

• proste, klasyczne modele wykonane z białego, różowego lub żółtego złota,

• wersje z samego kruszcu wysokiej próby, ale z delikatnymi tłoczeniami i zdobieniami,

• obrączki z jedno- lub dwukolorowego złota, udekorowane drobnymi diamentami.

 

Projektanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że obrączkę nosi się na palcu właściwie cały czas, dlatego musi być elegancka, stylowa i uniwersalna – w przeciwieństwie do pierścionka zaręczynowego z brylantem nie musi dominować na dłoni, a stanowić lśniący, piękny i na swój sposób dyskretny akcent o dużym znaczeniu symbolicznym.

Biżuteria tworzona z miłości do piękna – poznaj ofertę ACLARI Diamonds!

Biżuteria ozdobiona brylantami, niezależnie od tego, czy jest to zaręczynowy pierścionek z diamentami, obrączki, delikatna zawieszka, czy klasyczne kolczyki, powinna być dziełem sztuki. Kamienie te są symbolem doskonałości, czystości i miłości, która trwa wiecznie, zachwycają mieniącym się blaskiem i głębią, muszą więc posiadać odpowiednią oprawę – nic nie sprawdza się lepiej niż białe, różowe lub żółte złoto. Eksperci z ACLARI Diamonds wiedzą doskonale, jak projektować biżuterię, która podkreśla nieopisane piękno diamentów. Przekonaj się o tym, odwiedzając salon stacjonarny marki lub zaglądając na stronę internetową sklepu!

Źródło: materiał Partnera MK

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ