Monday, March 4, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Abonament, internet i telewizja w jednej ofercie? Poznaj Orange Love

Abonament, internet i telewizja w jednej ofercie? Poznaj Orange Love

Rozwiązanie, które zapewnia wygodę

orange love

fot. Pexels

Nie chcesz przepłacać za telefon, internet i telewizję? Chcesz płacić jeden rachunek zamiast trzech? Poznaj ofertę Orange Love i dopasuj ją do siebie. Oszczędzaj z Orange!

 

Wiele osób nadal ma osobne umowy na telefon komórkowy, telefon stacjonarny, internet domowy oraz telewizję. Po co płacić kilka rachunków, skoro można jeden? Połączenie kilku usług w pakiet jest nie tylko wygodne, lecz także oznacza spore oszczędności. A kto nie chce oszczędzać?

Co to jest Orange Love?

Orange Love to pakiet dopasowany do Twoich potrzeb. Oferta Orange Love to połączenie usług takich jak abonament komórkowy, szybki internet domowy i telewizja.
Aby dopasować ofertę pod siebie, wybierz te usługi, z których korzystasz na co dzień: internet i telewizję w jednym, a może internet, telewizję i abonament komórkowy. To wygoda i oszczędność.

Orange Love – pakiety

Do wyboru są 4 pakiety:

1. Orange Love Mini:
▪ Kosztuje 89,99 zł; 99, 99 zł lub 109,99 zł miesięcznie w zależności od wybranej prędkości internetu (300, 600 Mb/s lub 1 Gb/s).
▪ Zawiera: abonament komórkowy – rozmowy bez limitu i 15 GB mobilnego internetu, a do tego opcjonalnie HBO GO – pierwszy miesiąc za darmo.

 

2. Orange Love Standard:
▪ Kosztuje 109,99; 119,99 lub 129,99 zł w zależności od wybranej prędkości internetu.
▪ Zawiera: abonament komórkowy z rozmowami bez limitu, 30 GB internetu mobilnego oraz 120 kanałów TV (w tym 79 kanałów w jakości HD i 2 w 4K).

 

3. Orange Love Extra:
▪ Kosztuje 159,99; 169,99 lub 179,99 zł w zależności od wybranej prędkości internetu
▪ Zawiera abonament komórkowy – rozmowy bez limitu i 50 GB mobilnego internetu oraz 183 kanały TV (w tym 128 kanałów w jakości HD i 2 w 4K)

 

4. Orange Love Premium:
▪ Kosztuje 209,99; 219,99 lub 229,99 zł w zależności od prędkości internetu.
▪ Zawiera abonament komórkowy – rozmowy bez limitu i 80 GB internetu mobilnego, a także 195 kanałów TV (w tym 140 kanałów w jakości HD i 2 w 4K)

 

Orange Love – dlaczego warto?

Są co najmniej 3 powody, dla których warto skorzystać z oferty Orange Love:

• niższy rachunek,
• jeden przelew,
• jeden punkt kontaktu.

 

Najczęstszy powód wyboru Orange Love to niższy rachunek. Płacisz mniej za usługi, z których korzystasz na co dzień. W ciągu całego okresu trwania umowy możesz zaoszczędzić nawet do 1200 zł. Dzięki tej ofercie rozmawiasz, piszesz wiadomości, oglądasz ulubione kanały w TV i korzystasz z Internetu w pakietach dobranych do Twoich potrzeb.

Wybór oferty Orange Love to także wygoda – do zapłaty co miesiąc jest jeden rachunek, a nie kilka. Dzięki temu nie musisz pamiętać o wielu terminach płatności – wystarczy, że zrobisz przelew raz w miesiącu.

Chcesz o coś zapytać, wyjaśnić wątpliwości? Kontaktujesz się z jednym operatorem Orange – telefonicznie, online lub w salonie.

Dowiedz się więcej o ofercie Orange Love: https://www.orange.pl/pakiety/love >>

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ