Sunday, June 16, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Abba the Show w Polsce!!! (konkurs zakończony)

Abba the Show w Polsce!!! (konkurs zakończony)

ABBA The Show odniosła globalny sukces. Polska to 38 kraj, który odwiedzi. Grupa była już m.in. w Niemczech, Indiach, Hiszpanii, Brazylii i Stanach Zjednoczonych. Koncertują od 10 lat! Tę wielką produkcję stworzyli jeszcze zanim powstała

Abba the Show - The Ultimate Tribute to Abba

Abba the Show - The Ultimate Tribute to Abba / fot. materiał prasowy

ABBA The Show odniosła globalny sukces. Polska to 38 kraj, który odwiedzi. Grupa była już m.in. w Niemczech, Indiach, Hiszpanii, Brazylii i Stanach Zjednoczonych. Koncertują od 10 lat! Tę wielką produkcję stworzyli jeszcze zanim powstała „Mamma Mia!”. Byli pierwsi na rynku, a mimo to wciąż są bezkonkurencyjni.

Konkurs!!!

Mamy do rozdania 4 podwójne zaproszenia na koncert ABBA The Show (dwa podwójne na koncert do Katowic i dwa podwójne do Wrocławia). Wystarczy odpowiedź na pytanie: Jaki tytuł nosi musical i film oparty na piosenkach zespołu Abba? Prawidłową odpowiedź wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „ABBA”. Wygrywają 4 osoby, które najszybciej udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Abba the Show - The Ultimate Tribute to Abba

Abba the Show – The Ultimate Tribute to Abba / fot. materiał prasowy

To jedyne na świecie megawidowisko, w którym uczestniczą muzycy legendarnej ABBY. Do Polski przyjadą: Roger Palm (perkusista) oraz Ulf Andersson (saksofonista). Artyści w latach 70. koncertowali z Agnethą, Fridą, Björnem i Bennym (niżej znajdą Państwo rozmowę z Ulfem Anderssonem).

Produkcji towarzyszą oszałamiające efekty świetlne, dźwiękowe i wizualne. Nic więc dziwnego, że w takiej oprawie utwory Waterloo, SOS czy Mamma Mia robią wręcz piorunujące wrażenie. Publiczność na całym świecie tańczy, śpiewa i przeżywa niezapomniane chwile (dosłownie tak w jak w słowach utworu Dancing Queen).

Rozmachu produkcji dodaje udział Narodowej Orkiestry Symfonicznej z Londynu pod batutą Matthew Freemana. Muzycy, których na co dzień spotkamy w filharmonii, tutaj współtworzą całość – nie tylko grają na instrumentach, ale też tańczą na scenie. Czy wiecie Państwo, że Matthew Freeman nawet nie wiedział o istnieniu Abby, zanim został poproszony o udział w produkcji? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w materiałach prasowych.

JEDYNE KONCERTY W POLSCE:

Katowice 06.03. Spodek godz. 20.00

Wrocław 08.03. Hala Stulecia godz. 20.30

Gdańsk 09.03. Ergo Arena godz. 20.00

REKOMENDACJA NAJWIERNIEJSZYCH FANÓW

Abba the Show - The Ultimate Tribute to Abba

Abba the Show – The Ultimate Tribute to Abba / fot. materiał prasowy

Widowisko rekomenduje Międzynarodowy Oficjalny Fan Club ABBY, który funkcjonuje od 1986 roku: Myślisz, że widziałeś już wszystko, jednak dopiero teraz możesz zobaczyć to, co najlepsze! Bez wątpienia ABBA The Show jest najlepszym współczesnym widowiskiem, w którym udział biorą oryginalni członkowie zespołu, dzięki czemu czujemy, że ABBA nigdy od nas nie odeszła… To najlepsza Abba od czasów Abby.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 메이저놀이터 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More on that Topic: miastokobiet.pl/abba-the-show/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ