Sunday, May 19, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / A może…Toskania?

A może…Toskania?

Wyobraź sobie duży dom na wzgórzu otoczonym winnicą i gajem oliwnym. Dzień, który zaczynasz głębokim oddechem i przyjemnie rozciągającą sesją jogi. Poranek na tarasie gdzie będziemy jadali śniadania. Orzeźwiająca kąpiel w basenie

Marzysz o wyjeździe do Toskanii? Chciałbyś/chciałabyś pojechać tam z ukochaną osobą, znajomym/ą lub sam/a? Lubisz poznawać urokliwe miasteczka? Tęsknisz za miejscem, w którym bez przeszkód zrelaksujesz się i odpoczniesz?

A może...Toskania?

Zdjęcie 1 z 9

fot. Lemon&Lime

Wyobraź sobie duży dom na wzgórzu otoczonym winnicą i gajem oliwnym. Dzień, który zaczynasz głębokim oddechem i przyjemnie rozciągającą sesją jogi. Poranek na tarasie gdzie będziemy jadali śniadania. Orzeźwiająca kąpiel w basenie. Wieczorne zajęcia relaksacyjne przy muzyce i odgłosie cykad. Smak prosciutto, świeżego chleba z oliwą, pastą z łososiem i winem przyniesionym od naszych gospodarzy.

A później?

Wspólna integracja, spacer, a może relaks sam na sam wśród toskańskich wzgórz? Pozwól sobie na wypoczynek, który odkryje przed Tobą kraj wina, muzyki, miłości oraz wyśmienitej kuchni. Bogaty program uzupełniony jest wyjątkowymi atrakcjami: wieczór przy włoskiej muzyce, warsztaty gotowania, sesje jogi i zajęcia relaksacyjne…Podczas naszej wyprawy, nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie coś dla siebie: góry, morze, zabytkowe miasta, winnice, ciepły klimat i to unikalne „coś”, które sprawi, że po urlopie przyjadą Państwo zrelaksowani, wypoczęci, pełni niezapomnianych widoków i przeżyć!

Zapraszamy!

Czas trwania: 8 dni
Termin: 30.08.2013 – 06.09.2013 (pozostało już tylko 6 miejsc!)
Cena: 1840zł + 60€

MEGA PROMOCJA! Dla 4 osób mamy jeszcze zniżkę 280zł od osoby. Koszt wyjazdu: 1560 zł osoba + 60€

PROGRAM:
dzień 1: Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych, nocny przejazd do Toskanii.
dzień 2 – 6: Pobyt w Toskanii, który połączy dwie rzeczy: wypoczynek i zwiedzanie.

W miejscu naszego pobytu, przepięknej willi z basenem, położonej wśród gaju oliwnego i winnic, oddamy się relaksowi i smakowaniu życia w niespiesznym, toskańskim stylu. Codzienne zajęcia jogi i relaksacji, pomogą przywrócić ciało do stanu naturalnego rozluźnienia. Odzyskując elastyczność i swobodę ruchu na nowo odkryjemy przyjemność z bycia sobą i cieszenia się swoim ciałem. Czyli po prostu: dolce vita!

[Not a valid template]

Nastawiając się na turystyczną część naszej podróży będziemy mieli okazję zobaczyć następujące atrakcje:

Florencja — uznawana jest, jako jedno z najpiękniejszych miast włoskich. Jest to renesansowa stolica świata, jej synami byli Leonardo da Vinci, Dante Alighieri, Machiavelli i Michał Anioł. Z pewnością jest to miejsce warte odwiedzenia! Spacer po mieście: katedra, baptysterium, Galeria Uffizi, Basilica di Santa Croce.

Piza — słynąca na całym świecie z jednej tylko budowli – Krzywej Wieży, Jednak stanowi ona jedynie element zapierającego dech w piersiach Campo dei Miracoli (Pole Cudów), gdzie katedra, baptysterium i Camposanto (cmentarz) tworzą fantastyczny zespół architektoniczny wizyta w Museo dell’ Opera.

Siena — uchodzi za najpiękniejsze miasto Toskanii. Najwspanialszy średniowieczny rynek we Włoszech i olśniewająca pasiasta katedra to tylko początek zwiedzania tego niezwykłego miasta: katedra, baptysterium oraz oraz słynna Libreria Piccolomini — renesansowa biblioteka.

San Gimignano — archetyp włoskiego miasteczka, z zachwycającym pejzażem, zabytkami i urokliwym klimatem.

Volterra — zbudowane na klifie miasto alabastru Volterra zbudowana została na skale prawie 550 m nad poziomem morza. Jej historia sięga czasów etruskich kiedy to była członkiem związku 12 miast i jednym z najważniejszych miast w Etrurii. Zwiedzanie jedynego w swoim rodzaju Muzeum Etrusków.

dzień 7: Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski. Po drodze zwiedzanie Florencji. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Krakowa.

dzień 8: Przyjazd do Krakowa między godziną 10.00–12.00.

ATRAKCJE W CENIE!
Wizyta w rodzinnej fabryce spaghetti w przepięknej włoskiej miejscowości, degustacja wina, zwiedzanie małej fabryki gdzie produkuje się oliwę z oliwek, degustacja oliwy, kurs gotowania włoskich past, wizyta na toskańskim targu ze świeżą żywnością

Cena zawiera:

Nocleg w apartamentach 4/5/6 osobowych (osobne pokoje dwuosobowe), wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja), transport małym autokarem klasy Lux, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, bilety wstępów do wybranych obiektów (podkreślone nazwy obiektów objęte są wejściem), bogaty program turystyczny, dodatkowe atrakcje wg. programu. Codzienne zajęcia jogi, które poprowadzą Barbara Tworek (instruktorka jogi metodą vinyasa krama) i Anna Dymarczyk (instruktorka terapii tańcem i ruchem), twórczynie autorskich warsztatów pracy z ciałem.

Jalla! Odzyskaj ciało! (jalla.com.pl).

Informacje i zapisy:
biuro@lemonandlime.pl, tel.: 691838899

Zapraszamy również na stronę www.leomnandlime.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ