Wednesday, May 29, 2024
Home / Moda  / Design  / Beautiful Minds: 9 pomysłów na wnętrze

Beautiful Minds: 9 pomysłów na wnętrze

„Świetnie urządzone mieszkanie! Ma styl!” – każdy chciałby usłyszeć taki komplement przy okazji parapetówki albo wizyty znajomych. Tylko co zrobić, jeśli właśnie dostaliśmy klucze do nowego mieszkania, a nadal nie mamy pomysłu, jak je urządzić?

„Świetnie urządzone mieszkanie! Ma styl!” – każdy chciałby usłyszeć taki komplement przy okazji parapetówki albo wizyty znajomych. Tylko co zrobić, jeśli właśnie dostaliśmy klucze do nowego mieszkania, a nadal nie mamy pomysłu, jak je urządzić? Albo chcemy coś u siebie w domu zmienić, ale nie wiemy, jak się za to zabrać? Fakt, w świecie najmodniejszych stylów i inspiracji łatwo się zgubić. Jednak nie wtedy, kiedy naszym przewodnikiem jest Marta Maria Eljasiak, właścicielka pracowni projektowej Beautiful Minds, której pasją jest projektowanie wnętrz.

1. Styl nowoczesny

Zdjęcie 1 z 9

Przede wszystkim funkcjonalność. Wnętrza nowoczesne cechuje prostota, oszczędność formy i pragmatyzm. Meble mają proste kształty, a ściany pozbawione są niepotrzebnych ozdób. Istotną rolę odgrywa oświetlenie, które umiejętnie dobrane może nadać wnętrzu ciekawy charakter. Nowoczesne wnętrza lubią współczesną sztukę, warto je wiec ożywić abstrakcyjnym obrazem, rzeźbą albo designerskim gadżetem.

[Not a valid template]

Marta Eljasiak właściciel pracowni projektowej Beautiful Minds

Beautiful Minds ul. Kliska 23/32 Warszawa, tel. 698 692 704

Zapraszamy również na naszą stronę www.beautifulminds.pl

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Pingback:Nasze 9 pomysłów na wnętrze z okazji 9 urodzin magazynu Miasto Kobiet | 24 września, 2015
  • Jan 17 stycznia, 2016

    Odradzam korzystanie z usług.

  • decoreart 13 października, 2016

    bardzo ladnie to wyglada

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ