Sunday, May 19, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 9 KMK: Plan spotkania

9 KMK: Plan spotkania

Zobacz instrukcję 9 KMK!

Agenda 9. KMK

Już jutro (17 maja 2016 r.) punktualnie o 17.30 otwieramy drzwi Metaformy i rozpoczynamy 9. Spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Agenda 9. KMK

Od godziny 17.30 zapraszamy do rejestracji. Po „odhaczeniu się” na liście i odebraniu torby z prezentem od firmy Vianek (dla pierwszych 150 osób), będzie czas na wypełnienie kart (wystarczy imię i nazwisko) i wrzucenie ich do naszej szklanej kuli – dzięki temu, pod koniec spotkania będziemy mogły was nagrodzić prezentami. W tym czasie zachęcamy również do odwiedzenia stoiska z książkami Dagmary Sklskiej, gdzie będzie możliwość kupienia w niższej cenie dwóch tytułów: „Egoizm to nie grzech! Pokochaj swój umysł” (D. Skalska, M. Wąsik/wyd.Burda/40 zł) oraz „Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość” (D. Skalska, T. Skalski/wyd.Burda/30zł).

Będzie też czas na napicie się czegoś pysznego. Przy  barze zaopatrzycie się w kawę, herbatę, lampkę wina lub w cokolwiek na co przyjdzie ochota – uwaga, wybór jest duży, dlatego już dziś warto przemyśleć swoje zachcianki już teraz 😉

Przed właściwym rozpoczęciem spotkania zapraszamy do odwiedzenia stoisk naszych partnerów.
ArtClinique poprowadzi konsultacje z dermatologiem i dietetykiem. Będzie okazja do zbadania sobie składu ciała wagą Tanita oraz doboru kosmetyków Bioline pod czujnym okiem ekspertów.
Konsultantki z The Secret Soap Store doradzą jakie kosmetyki sprawdzają się latem, oraz zdradzą triki na naturalną i trwałą opaleniznę. Dla klubowiczek Secret Soap przygotował promocję. Jeśli zdecydujesz się na zakup odżywczego balsamu, mus otrzymasz gratis.

O godzinie 18.00 crème de la crème. 9 KMK rozpoczniemy od rozmowy z aktorką i trenerką metody Dwupunktowej, która opowie nam o przemianie. Paulina Napora przekona nas do tego, że warto poznawać siebie i swoją świadomość. Jak? Zobaczycie same!

Następnie brafitterki z Adore wykonają show, dzięki któremu nie tylko się uśmiechniemy, ale także poznamy praktyczne sposoby na poprawienie wyglądu swojego biustu. Panie o większym rozmiarze piersi mogą być szczególnie zaskoczone!

Po pełnych emocjach wystąpieniach, zapraszamy na rozmowę z Gościem Specjalnym. Dagmara Skalska, której przedstawiać klubowiczkom, nie trzeba, m.in. opowie o tym, jaki potencjał skrywa nasz umysł i jak z nim pracować. Najsławniejsza egoistka w Polsce wyjaśni także co i dlaczego pożera naszą życiową energię i jak możemy temu zapobiegać.

Po rozmowach z gośćmi 9 KMK szczególnie lubiany przez was moment. Specjalnie dla uczestniczek spotkania prezenty przygotowały firmy Nuxe, The Secret Soap Store, Laboratorium Pilomax i Bielenda.

Po rozdaniu nagród zachęcamy do poznania się bliżej. Będzie czas na zdjęcia, dedykacje od Dagmary Skalskiej i afterparty. Poznajmy się bliżej. Porozmawiajmy przy lampce wina, opowiedzcie nam o sobie: czym się zajmujecie, skąd czerpiecie siłę.

Do zobaczenia już jutro!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ