Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / 8 sposobów walki z cukrzycą, czyli książka, która zainspirowała Billa Clintona

8 sposobów walki z cukrzycą, czyli książka, która zainspirowała Billa Clintona

Według najnowszych badań główną przyczyną otyłości, cukrzycy, a także chorób serca są zaburzenia poziomu insuliny we krwi. Macie problem z podniesionym stężeniem cukru na czczo, nieposkromionym apetytem na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone, a także wysokim

Według najnowszych badań główną przyczyną otyłości, cukrzycy, a także chorób serca są zaburzenia poziomu insuliny we krwi. Macie problem z podniesionym stężeniem cukru na czczo, nieposkromionym apetytem na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone, a także wysokim ciśnieniem? W takim razie koniecznie powinniście przeczytać książkę „Koniec z cukrzycą i otyłością!” dr Marka Hymana!

W książce „Koniec z cukrzycą i otyłością!”, która na świecie osiągnęła już status bestsellera (na polskim rynku ukazała 19 czerwca), dr Hyman przedstawia swój własny, oparty na badaniach naukowych program przywrócenia prawidłowych poziomów insuliny i glukozy we krwi. Na podstawie statystyk, według których co druga osoba na świecie jest już chora, a 90% chorych nie zdaje sobie z tego sprawy, autor książki odkrywa 8 sposobów na wygranie z cukrzycą.

Oprócz cennych wskazówek i obalania mitów, dr Hyman opisuje również ośmiotygodniowy plan działania, który udostępnia prawidłowe narzędzia do zindywidualizowania drogi ku wyzdrowieniu. Dzięki testom diagnostycznym, poradom w kwestii suplementów diety i leków, strategiom redukującym stres, planom posiłków i przepisom, a także wielu innym wskazówkom „Koniec z cukrzycą i otyłością!” pomoże określić z maksymalną dokładnością konkretne przyczyny Twoich problemów z nadwagą i zdrowiem. Znajdziesz tu inspirację do powrotu do zdrowia oraz utraty nadwagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia.

Chociaż książka ta dotyczy głównie kwestii otyłości oraz cukrzycy typu 2, to jednak może być również pomocna dla osób z cukrzycą typu 1, chcących żyć ze zdrowo wyrównanym stężeniem glukozy we krwi. Jest to także program utraty wagi, zapobiegania chorobom i znakomitego samopoczucia.

Wśród czytelników publikacji, którzy rekomendują skorzystanie z porad specjalisty znaleźli się liczni lekarze, autorzy książek poruszających tematy zdrowia oraz… prezydent Bill Clinton, który powiedział: W ciągu ostatnich dziesięciu lat wzrost zachorowań na cukrzycę i otyłość przybrał rozmiary klęski, która zagraża naszym rodzinom, światowej ekonomii oraz powodzeniu naszego następnego pokolenia. Po moich problemach z sercem w 2004 roku wprowadziłem drastyczne zmiany w swojej diecie i zakresie ćwiczeń fizycznych, i wierzę, że nowa książka Dr. Hymana zainspiruje Was w równym stopniu, jak On sam zainspirował mnie.

Kinga Nowicka (na podst. materiałów prasowych)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ