Friday, April 19, 2024
Home / Uroda  / 72 D – miejsce niezwykłe

72 D – miejsce niezwykłe

72D to unikalna w skali Krakowa przestrzeń treningowa. Na ponad 1100 m² podzielonych na kilka stref, można dobierać różnego rodzaju treningi, dostosowując je do swoich potrzeb i kondycji. Nad ćwiczącymi stałą opiekę sprawują najlepsi krakowscy

72D to unikalna w skali Krakowa przestrzeń treningowa. Na ponad 1100 m² podzielonych na kilka stref, można dobierać różnego rodzaju treningi, dostosowując je do swoich potrzeb i kondycji. Nad ćwiczącymi stałą opiekę sprawują najlepsi krakowscy trenerzy z długoletnim doświadczeniem w pracy, a znakomite wyniki w treningach zapewnią nowoczesne sprzęty, specjalnie dobrane pod kątem dostępnych programów.

72 D - miejsce niezwykłe

Zdjęcie 1 z 10

fot. Tomasz Brzewski

W Centrum Treningowym 72D pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a jednocześnie nie będzie to tylko kolejny klub fitness w mieście. Będzie można zatem wziąć udział w modnych i efektywnych zajęciach CrossFit, zadbać o rozwój całego ciała podczas treningu GTX ale również uprawiać Pilates czy Body Art – mówi Agnieszka Mordarska, Manager klubu.

72D TO MIEJSCE NIEZWYKŁE

Nazwa nie jest tu przypadkowa. Pierwsze i jedyne w pełni funkcjonalne Centrum Treningowe w Krakowie działa pod adresem Zakopiańska 72D, w ważnym dla Krakowian miejscu. Obiekt to dawna hala Armatury, która przez lata służyła za miejscową arenę do rozgrywania pasjonujących meczy siatkarskich, jak i strefę ćwiczeń dla przyszłych mistrzów sportowych. Dziś, po całkowitej renowacji, budynek oferuje niezwykłą przestrzeń, wyposażoną w oryginalny parkiet, dobrze sprawdzający się w roli najskuteczniejszego amortyzatora.

[Not a valid template]

72D TO LUDZIE Z PASJĄ

Nowoczesne i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników Centrum Treningowe to efekt współpracy niezwykłych ludzi, którzy nie boją się wyznaczania nowych standardów w codziennej pracy i cenią sobie profesjonalizm. Współpraca z najlepszymi specjalistami – od tych, którzy zaprojektowali to miejsce, po tych, którzy je teraz ożywiają – to nie tylko stuprocentowa skuteczność w osiąganych wynikach, ale przede wszystkich wspólne dzielenie pasji i określonej wizji rozwoju.

72D TO TRENING DLA KAŻDEGO

Centrum Treningowe to nie siłownia – nie ma tu ciężkich maszyn, jest za to nowoczesny sprzęt przeznaczony do treningu funkcjonalnego i treningów pod konkretny sezon (np. narciarski). Na 1100 m², podzielonych na konkretne strefy można dowolnie planować ćwiczenia, dostosowując je do potrzeb, kondycji i motywacji. To właśnie tu zbiegają się ze sobą ścieżki profesjonalistów, zawodowców, miłośników zdrowego trybu życia i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

72D TO MIEJSCE SPOTKAŃ

Stawiając na profesjonalizm kadry, skuteczność prowadzonych działań i przystępność obiektu dla wszystkich użytkowników, 72D staje się międzypokoleniowym i wielowymiarowym miejscem spotkań. Poza sportowym przygotowaniem, bogata oferta klubu oferuje szereg udogodnień, takich jak konsultacje planu żywieniowego, ustawienie konkretnej diety, trening personalny, fizjoterapia, masaże oraz możliwość zakupu lub zjedzenia pożywnych posiłków w oryginalnych lunchboxach.

72D, Kraków, ul. Zakopiańska 72d +48 789 484 223, info@72d.pl

Więcej informacji na stronie: www.72d.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ