Saturday, May 25, 2024
Home / Miasto Prezentów  / 7 wyjątkowych pomysłów na prezent w formie przeżyć na Dzień Mężczyzny

7 wyjątkowych pomysłów na prezent w formie przeżyć na Dzień Mężczyzny

Niech Mu pójdzie na zdrowie

Prezent na dzień mężczyzny

fot. Pixabay

Dzień Mężczyzny już 10 marca, dlatego warto pomyśleć jaki prezent wybrać, aby zaskoczyć mężczyznę, którego chcemy obdarować! Prezenty w formie przeżyć gwarantują niesamowite emocje i wspomnienia, w związku z tym dziś skupimy się na takiej formie upominku. Znalezienie idealnego prezentu dla mężczyzny może okazać się dla niektórych sporym wyzwaniem, dlatego poniżej przedstawiamy 7 wyjątkowych pomysłów na prezent w formie przeżyć na Dzień Mężczyzny

 

1. Skok ze spadochronem jako prezent na Dzień Mężczyzny

Prezent na Dzień Mężczyzny powinien być niezapomniany i emocjonujący, a taką atrakcją jest bezsprzecznie skok ze spadochronem w tandemie! Wyskok z samolotu na wysokość 4000 metrów nad ziemią to możliwość przeżycia niesamowitych wrażeń, które pozostaną w pamięci do końca życia! Zanim mężczyzna uda się do samolotu, aby odbyć skok, zostanie przeszkolony w zakresie bezpieczeństwa. Następnie spędzi ok. 15 minut na pokładzie samolotu, którym wzbije się na odpowiednią wysokość. Kolejny krok to skok w tandemie i spełnienie podniebnych marzeń!

2. Jazda samochodem sportowym na torze

Wielu mężczyzn uwielbia szybkie samochody, ich luksusowy design i ryk silnika. Właśnie dlatego świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny będzie voucher na przejażdżkę sportowym autem po torze. Jazda za kierownicą Lamborghini, Ferrari, a może Audi R8?
Każde z tych aut może pochwalić się jednymi z najlepszych parametrów technicznych, a prędkość jazdy z pewnością zaskoczy obdarowywanego mężczyznę! Przejażdżka autem po torze to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności oraz możliwość przeżycia niesamowitych emocji!

3. Strzelanie na strzelnicy na Dzień Mężczyzny

Strzelanie na strzelnicy to prezent pełen adrenaliny i niezapomnianych emocji! Nauka strzelania na strzelnicy prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora, który zapozna mężczyznę z zasadami bezpieczeństwa, budową broni i jej działaniem. Strzelanie do tarczy pozwoli mężczyźnie sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, a kto wie, może po realizacji stanie się to jego nową pasją?

4. Nocleg na wysokości

Chyba każdy z nas w dzieciństwie marzył o domku na drzewie, prawda? Szczególnie chłopcy, ponieważ często była to ich tzw. baza w czasie różnych zabaw na podwórku. Marzeniem wielu dzieci, było zostanie w domku na drzewie na noc z kolegami. Właśnie dlatego, jako prezent na Dzień Mężczyzny podaruj mu możliwość ekstremalnego noclegu na wysokości! Mężczyzna spędzi noc na skale w specjalnym namiocie zawieszonym na wysokości 30 metrów! Taka noc będzie inna niż wszystkie i nietuzinkowa!

5. Jazda OFF ROAD

Świetnym prezentem na Dzień Mężczyzny będzie jazda OFF ROAD, która dostarczy niezapomnianych wrażeń i sporą dawkę adrenaliny! Przejażdżka samochodem terenowym po bezdrożach to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą na trudnych i grząskich terenach błotnych czy piaszczystych. Jazda OFF ROAD to spełnienie marzeń dla każdego mężczyzny, który uwielbia adrenalinę i ekstremalną jazdę samochodem!

6. Prezent na Dzień Mężczyzny: skok na bungee

Jeśli mężczyzna, któremu 10 marca chcesz podarować oryginalny upominek, jest fanem mocnych wrażeń, warto podarować mu voucher na skok na bungee! Skok z ok. 90-metrowej wieży to potężna dawka adrenaliny, która zostanie w pamięci na długo! Podczas skoku osoba obdarowana będzie miała okazję doznać uczucia swobodnego spadania oraz niezapomnianych emocji!

7. Degustacja alkoholu

Degustacja alkoholu to świetna opcja, aby sprawić mężczyźnie oryginalny prezent! Dla mężczyzny, który nie przepada za mocnymi alkoholami, wybierz degustację piwa, która dostępna jest w kilku miastach w Polsce. Natomiast dla mężczyzny, który uwielbia mocniejsze trunki, wybierz degustację whisky! Taki prezent to możliwość spędzenia czasu w nieco inny sposób niż zwykle, a przy tym świetna okazja do zgłębienia wiedzy na temat ulubionych alkoholi.

 

Mamy nadzieję, że pomogliśmy w wyborze prezentu na Dzień Mężczyzny. Po więcej upominków w formie przeżyć zapraszamy na stronę internetową Prezentmarzeń.com.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • jadzia 10 marca, 2022

    Ja poszłam właśnie w takie oryginalne pre3zenty i kupiłam dla narzeczonego wejściówkę do leszczyńskiego tunelu aerodynamicznego. Na pewno mu się spodoba. Ja już kiedyś latałam w takim symulatorze i był odlot 😉

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ