Sunday, May 19, 2024
Home / Moda  / Design  / 7 sposobów na święta… w łóżku

7 sposobów na święta… w łóżku

Połóż się wygodnie, a miękki materac pod twoimi plecami zajmie się resztą.

Odpocznij! / fot. materiały prasowe

Wszyscy snują górnolotne plany na nadchodzące święta? Sylwester w Paryżu, Wigilia pod Giewontem, kilka dni w SPA? A przed tobą czarny scenariusz spędzania tego (ponoć) magicznego czasu pod kocem z kubkiem herbaty i powtórkami seriali z całego miesiąca? Nie musi tak być!

Odpocznij! / fot. materiały prasowe

Odpocznij! / fot. materiały prasowe

Wszystko jest dokładnie takie, jak sobie zinterpretujesz. Jeśli twoje nastawienie jest negatywne, to nawet świąteczny wypad na narty w Alpach okaże się fiaskiem. Z nami dowiesz się, jak wiele możliwości kryje w sobie jedno, niepozorne miejsce, które może stać się dokładnie tym, czego zapragniesz. Tak tak, to miejsce, w którym możesz oddawać się niezliczonej ilości hedonistycznych działań zupełnie za free, co więcej, znajduje się bardzo blisko ciebie. A mowa tutaj o… łóżku.

Chwyciłeś się za głowę i myślisz, że będziemy przynudzać? A co powiesz na…

7 sposobów na hedonizm w łóżku, czyli wszystkie te rzeczy za które zapłaciłbyś dużo, ale nie musisz:

1. Czytaj: Nie istnieje bardziej komfortowe miejsce niż łóżko. Do tego coś słodkiego w zanadrzu, klimatyczne oświetlenie i można rozpłynąć się w towarzystwie ulubionej lektury. Wprawdzie nie podejdzie do ciebie elegancki kelner i nie zaproponuje warstwowego latte, ale po skończonym rozdziale nie będziesz musiał nikomu za tę kawę płacić, ba, nawet nie będziesz musiał zmieniać pozycji chcąc zakończyć dzień. Dodaj jeszcze świąteczny akcent w swojej sypialni i recepta na dobre samopoczucie gotowa.

2. Jedz do woli: Mówią „nie zdrowe, nie rób tego!”, ale od święta możesz! Wrzuć na talerz wszystkie specjały z wigilijnego stołu, które jeszcze zostały w lodówce i urządź sobie kolacje w łóżku. Przekonasz się, że w nim wszystko smakuje o niebo lepiej, przecież wszystko co atrakcyjne jest zakazane.

3. Zorganizuj sobie wieczór filmowy: Komfort taki, jak w sali VIP najlepszego kina w mieście! To doskonały czas na przypomnienie sobie wszystkich kinowych pozycji, które najbardziej lubisz i do których wciąż wracasz z sentymentem. Wreszcie możesz oglądać wszystkie te urocze filmy ze Świętym Mikołajem i zakochaną parą w tle. Ułóż się wygodnie i seans czas zacząć!

4. Odpocznij: To takie proste a trudne jednocześnie. Wyłączenie strumienia negatywnych myśli i zapomnienie o wszystkich obowiązkach jakie nas dotyczą dla wielu jest po prostu niewyobrażalne do osiągnięcia. Spróbuj się „wyłączyć” i potraktować swoje łóżko jak oazę, spokojną przystań, do której będziesz chętnie wracać w chwilach, gdy zapragniesz relaksu.

5. Rozmawiaj: Z wyciągniętymi nogami i na ulubionej, wygodnej poduszce możesz poruszyć… naprawdę ważne tematy, na które w ciągu tygodnia nie było czasu. Czy to z partnerem leżącym obok, czy to przez telefon, a nawet komunikator na telefonie. Wolny czas sprzyja budowaniu relacji. Wykorzystaj to.

6. Zrób sobie SPA: Maseczka, masażer, tłusty kremik. Tym razem się nie poślizgniesz, bo… nigdzie nie musisz wstawać. Klimatyczne świeczki dodadzą uroku twojemu domowemu SPA, a sypialnia zyska w twoich oczach całkiem nowy wymiar. Nieskazitelny look sylwestrowy gotowy!

7. Ostatni nasz pomysł hmmm… pozostawimy waszej wyobraźni, a wierzymy, że macie ją tak kolorową jak my 😉

Mówiąc poważnie, wygodne łóżko to podstawa, bo spędzamy w nim przecież 1/3 naszego życia, a ci, którzy postanowią skorzystać z naszych pomysłów na święta spędzą w nim jeszcze więcej czasu. Dlatego tak ważne jest, by było komfortowe i spełniało twoje potrzeby.

Rosanero wie o tym doskonale, dlatego w ofercie ma szeroką gamę łóżek, które nie tylko świetnie się prezentują, ale także poczujesz się w nich jak w miękkim raju. Odpoczniesz, wyśpisz się, zadbasz o kondycję swojego kręgosłupa, a także zrobisz wszystko inne, na co będziesz miał ochotę. Zobacz, jakie modele w atrakcyjnych cenach czekają na ciebie i uwierz, że święta w sypialni mogą być naprawdę przyjemne!

Łóżko Alier / fot. materiały prasowe

Łóżko Alier / fot. materiały prasowe

Model Charlie / fot. materiały prasowe

Model Charlie / fot. materiały prasowe

Model Cube / fot. materiały prasowe

Model Cube / fot. materiały prasowe

Model Cushions / fot. materiały prasowe

Model Cushions / fot. materiały prasowe

Model Mark / fot. materiały prasowe

Model Mark / fot. materiały prasowe

Model Rosana / fot. materiały prasowe

Model Rosana / fot. materiały prasowe

Model Senso / fot. materiały prasowe

Model Senso / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
2 komentarze
  • marta 13 grudnia, 2016

    Żeby móc spędzić święta w łóżku to trzeba zadudnić firmę sprzątającą http://www.sunsc.pl/ i gotującą która za nas przygotuje święta.

  • w88th 16 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Info to that Topic: miastokobiet.pl/7-sposobow-na-swieta-w-lozku/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ