Thursday, February 22, 2024
Home / PARTNER MK  / 7 nowości w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia!

7 nowości w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia!

Idealny pomysł na wakacyjny weekend z rodziną

energylandia, park rozrywki, dzieci, zabawa

Zabawa na całego! / fot. materiały prasowe

Energylandia to jedyne takie miejsce na mapie Małopolski, a nawet całego kraju. Ten Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze oferuje aż 70 różnych atrakcji zgromadzonych w czterech strefach. Na rodziny z dziećmi oraz wszystkich spragnionych dobrej zabawy i adrenaliny czekają Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna oraz Water Park

 

Jednak twórcy Energylandii na tym nie poprzestają i cały czas pojawiają się nowe inwestycje. Jakie nowości powstaną w Parku Rozrywki w Zatorze w 2018 roku i najbliższych latach? Lista jest imponująca! Chodzi o to, by zaspokoić potrzeby i rosnące oczekiwania gości. Tropical FunOd 2016 roku na terenie Energylandii działa Park Wodny. Jego oferta zostanie wzbogacona o strefę Tropical Fun. Dla wszystkich miłośników zabaw wodnych to nie lada gratka. Tropical Fun obejmuje aż 10 zjeżdżalni, które dostosowano do różnych grup wiekowych. Znajdują się wśród nich zjeżdżalnie idealne dla mniejszych dzieci, ale i ekstremalne trasy dla wszystkich żądnych adrenaliny np. mrożąca krew w żyłach i zapewniająca moc wrażeń – Kamikadze. To największy tego typu obiekt wodny w całej Polsce. Zmęczonych wodnymi szaleństwami zaprasza ogromna plaża z leżakami. Można tam cheilę odpocząć i zrelaksować się po zabawie w wodzie.Viking RideNa gości Energylandii czeka ciekawa podróż wyjątkową, stylizowaną łodzią. Na trasie wycieczki znajduje się między innymi Wioska Wikingów oraz wiele innych atrakcji. Niesamowite wrażenia gwarantowane!

 

Mega CoasterW 2018 roku w Zatorze dostępny staje się najwyższy i najszybszy w całej Europie Mega Coaster o wysokości 77 metrów i szybkości ponad 140 km/h. Wszyscy, którzy odważą się na przejażdżkę mogą liczyć na przejazdy przez tunele, spadki o dużym stopniu nachylenia, rozmaite efekty wodne, liczne zwroty, efekt nieważkości osiągany przy wjazdach na wzniesienia z gigantyczną prędkością, dodatnie i ujemne przeciążenia i niespotykane efekty grawitacyjne oraz panoramiczną falę z zapierającym dech w piersiach widokiem.

 

Speed Water CoasterTo jedna z najbardziej spektakularnych, największych i najszybszych atrakcji tego typu na całym świecie. Łączy przejażdżkę roller coasterem z atrakcjami wodnymi. Ma wysokość ponad 60 metrów i osiąga prędkość 110 km/h. Amatorzy mocnych wrażeń z pewnością będą usatysfakcjonowani!

 

Nowa RestauracjaW Energylandii nie brakuje miejsc, w których można się posilić, wypić kawę lub zjeść coś słodkiego. W najbliższych sezonach dla gości przygotowano zupełnie nową restaurację, która ma być zlokalizowana w pobliżu Roller Coastera Formuła. Będzie ona częścią dużego kompleksu atrakcji poświęconych wyścigom samochodowym.

 

Rozbudowana strefa Extreme showSkoro o pojazdach mowa, trudno nie wspomnieć o powiększonej strefie dla pokazów Energylandia Extreme Show. Poza samochodami, niesamowitym sprzętem i urządzeniami można tu podziwiać zachwycające programy kaskaderskie. Strefa HotelowaTo już plany na przełom 2019 i 2020 roku. Strefa hotelowa powstaje, aby zaspokoić potrzeby Gości Energylandii, których z każdym sezonem jest coraz więcej. Konieczna jest, zatem inwestycja w infrastrukturę turystyczną. Jednak nie będzie to typowy kompleks hotelowy. Mamy przecież do czynienia z bajkową krainą pełną niespodzianek. W strefie hotelowej nie może być inaczej. Ma, zatem powstać klimatyczne miasteczko, niczym Wenecja, z malowniczymi uliczkami, kamieniczkami i prawdziwym kanałem, po który pływać będą, oczywiście, gondole.

 

Przezroczyste zadaszenie pozwoli na podglądanie atrakcji Energylandii, a z okien będzie można podziwiać imponującego Hyperiona. Kompleks będzie składał się z dwóch ogromnych restauracji, sal konferencyjnych oraz zaplecza pozwalającego na organizację różnego rodzaju imprez i eventów. Ukłonem w stronę gości będzie także strefa SPA. Na początku swojego funkcjonowania kompleks hotelowy będzie mógł przyjąć około 500 gości, jednak planowana jest jego stopniowa rozbudowa. Taką samą liczbę gości będzie w stanie obsłużyć rozbudowane zaplecze konferencyjne.

 

energylandia.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ