Friday, March 1, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / 7 inspirujących historii kobiet biznesu – pobierz darmowego e-booka!

7 inspirujących historii kobiet biznesu – pobierz darmowego e-booka!

Pobierz nowy e-book Bartosiewicz!

E-book Tell Your Story / fot Tatiana Pałucka

Lady Business Club Business Women Foundation przygotował pierwszą edycję bezpłatnego ebooka w ramach projektu TELL YOUR STORY. Celem projektu jest zachęcenie przedsiębiorczych kobiet do dzielenia się swoimi historiami i wzmocnienie ich wizerunku oraz widoczności online. W pierwszym e-booku poznamy 7 historii kobiet biznesu – Laureatek Plebiscytu Lady Business Awards 2017, w tym wyróżnionej nagrodą specjalną Jagi Hupało.

e-book TELL YOUR STORY / fot. Tatiana Pałucka

Skąd pomysł na projekt i e-booka wyjaśnia Emilia Bartosiewicz, prezes i założycielka Lady Business Club Business Women Foundation. – Celem projektu TELL YOUR STORY jest zachęcenie kobiet do odważnego mówienia o swoich osiągnięciach, świadomego budowania marki osobistej w sieci, a także dzielenia się swoją historią sukcesu, a przez to inspirowanie, motywowanie i zachęcanie innych koboiet do podjęcia działalności biznesowej.

Projekt obejmuje cykl wywiadów na portalu www.ladybusiness.pl z wyjątkowymi kobietami biznesu – właścicielkami firm z całej Polski, które cyklicznie będą publikowane również w formie bezpłatnego e-booka. – Nie ma znaczenia, czy jesteś lokalnym biznesem czy masz ogólnopolską sieć sprzedaży, ani w jakiej branży działasz. Każda firma ma za sobą historię, ma swoją wizję, która ją wyróżnia i którą można opowiedzieć tak, by zyskać sympatię otoczenia – dodaje Emilia Bartosiewicz.

W pierwszym wydaniu e-booka TELL YOUR STORY znajdziemy 7 wywiadów z kobietami nagrodzonymi w Plebiscycie Lady Business Awards 2017, które pokazują swoją drogę do sukcesu, dzielą się najlepszymi radami, jakie same otrzymały i opowiadają, jak pokonały najtrudniejsze wyzwania zawodowe. Dowiemy się, jaką rolę w ich karierze odegrało otoczenie, jakimi wartościami kierują się na co dzień i co ich zdaniem decyduje o powodzeniu w biznesie. Swoimi historiami podzieliły się:

Jaga Hupało, Born To Create
Anna Szczęśniak, Pojazdy Specjalne Szczęśniak
Jirina Nowakowska, Tap & Jazz Dance
Marta Rudzińska, Jars
Magdalena Wontek, Zespół Szkół Prywatnych Szkoły z Dziewiczej w Sosnowcu
Irena Przyborowska, Agencja Ochrony Feniks, Klinika Urody Feniks
Anna Pestilenz, Hotel Szafir w Jastrzębiej Górze

Organizatorzy zapraszają do udziału w projekcie TELL YOUR STORY wszystkie właścicielki firm i kobiety zarządzające przedsiębiorstwami, które szukają świeżej i atrakcyjnej promocji. To okazja, by zaprezentować siebie i swoje osiągnięcia w ciekawej formie na profesjonalnym, biznesowym portalu www.ladybusiness.pl Warto dodać, że przeprowadzenie wywiadu i publikacja na portalu są nieodpłatne. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo wyboru najciekawszych historii.

E-book

Lady Business Club Business Women Foundation – fundacja powołana do życia przez Emilię Bartosiewicz, zarządza ogólnopolskim klubem dla kobiet biznes: Lady Business Club działającym od 2011 r. Misją Fundacji jest edukacja, integracja oraz promocja właścicielek firm oraz propagowanie idei przedsiębiorczości wśród polskich kobiet w Polsce i za granicą.

Emilia Bartosiewicz / fot. Tatiana Pałucka

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Mateusz 6 lipca, 2018

    Bardzo fajna inicjatywa, która może zmotywować niejedną osobę do podjęcia własnych działań… i niekoniecznie musi to być kobieta. 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ