Wednesday, May 22, 2024
Home / Uroda  / 60 lat Laboratorium Kosmetycznego AVA

60 lat Laboratorium Kosmetycznego AVA

6 czerwca 2022 roku Laboratorium Kosmetyczne AVA obchodziło jubileusz 60-lecia

ava jubileusz

Gospodynią wieczoru była prezeska Larysa Dysput-Goławska, wydarzenie prowadził Artur Andrus / fot. materiały prasowe

Laboratorium Kosmetyczne AVA to najstarsza polska, prywatna firma kosmetyczna, która obchodzi jubileusz 60-lecia. Firmie od początku istnienia przyświeca hasło: „w zgodzie z naturą”

 

Laboratorium Kosmetyczne AVA – krótka historia

Laboratorium zawsze stawiało na ekologiczne rozwiązania, na długo zanim naturalność stała się wiodącym kosmetycznym trendem. Zamiłowanie do natury jest po prostu w DNA marki. AVA to naturalność, nauka, innowacje. Wysoka jakość oraz doświadczenie to ważne składowe rynkowej rozpoznawalności i wiarygodności firmy. AVA jest pionierem filozofii eco beauty w Polsce, pierwszą polską marką, która już w roku 2008 dostała Ecocert i rozpoczęła produkcję pierwszych ekologicznych linii kosmetycznych, a od samego początku firmie przyświeca hasło „w zgodzie z naturą”.
AVA została założona w 1961 roku przez farmaceutkę Irenę Dysput, pasjonatkę naturalnej pielęgnacji. Na początku w ofercie pojawiły się tylko trzy kosmetyki, w tym obecna do dzisiaj – i to w niezmienionej formule – linia kremów dla suchej skóry.
W 1987 r. prowadzenie firmy przejęła córka założycielki – Larysa Dysput, która zdecydowała, że to, co jest fundamentalną wartością firmy – czyli naturalność i wysoka jakość kosmetyków – będzie wciąż głównym kierunkiem rozwoju marki.

Jubileusz AVY

Uroczystość odbyła się w niezwykłym miejscu, w sercu Warszawy, w VILLA FOKSAL, gdzie licznie zgromadzeni goście – partnerzy biznesowi, współpracownicy, dziennikarze, przyjaciele i pracownicy firmy przybyli, aby wspólnie świętować ważne dla Laboratorium wydarzenie.

Galę poprowadził Artur Andrus. Dla gości zaśpiewali: Joanna Stefańska-Matraszek oraz Robert Szpręgiel przy akompaniamencie Janusza Tylmana, Wojciecha Malina Kowalewskiego i Dariusza Świnogi.

Gospodynią wieczoru była prezeska Larysa Dysput-Goławska, pionierka eco beauty, która potwierdziła, że fundamentalną wartością firmy będzie wciąż produkowanie najwyższej jakości kosmetyków w zgodzie z naturą i poszanowaniem środowiska. Jako nowo przyjęty członek UN Global Compact Network Poland, największej na świecie inicjatywy skupiającej zrównoważony biznes, Laboratorium Kosmetyczne AVA zobowiązało się do wspierania Dziesięciu Zasad UN Global Compact dotyczących praw człowieka, pracy, środowiska i przeciwdziałania korupcji.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Laboratorium Kosmetyczne AVA – polskie kosmetyki naturalne 🌿 (@ava_laboratorium)

 

źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Ava
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ