Monday, April 22, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Uroczysta Gala ,,Kobiety dla Kobiet’’

Uroczysta Gala ,,Kobiety dla Kobiet’’

6. urodziny Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Medicor na barce Augusta upłynęły pod hasłem ,,Piękna kobieta to zdrowa i zadbana kobieta” .

6. urodziny Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Medicor na barce Augusta upłynęły pod hasłem ,,Piękna kobieta to zdrowa i zadbana kobieta” . Na uroczystej gali „Kobiety dla Kobiet” nie zabrakło ciekawych gości i zaskakujących metamorfoz. Gwoździem programu był wytęp jazzowego duetu Pawła Kaczmarczyka z Katarzyną Wrońską.

6. urodziny Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Medicor

Zdjęcie 1 z 6

fot. Quattro Studio

„Być kobietą, być kobietą marzę ciągle będąc dzieckiem” – śpiewała Alicja Majewska. O tym, jak wymagające jest to zadanie rozmawiali goście gali „Kobiety dla kobiet”, zorganizowanej przez Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Medicor. Centrum od 2011 roku współpracuje z Krakowskim Stowarzyszeniem Amazonek, które podczas uroczystości reprezentowała Maria Borowiecka wiceprezes stowarzyszenia oraz liczne grono jego członkiń.

Prof. Kazimierz Karolewski z Krakowskiego Centrum Onkologii opowiedział o swoich zawodowych doświadczeniach związanych z ,,wczesnym wykrywaniem Raka Jajników”.

Dr med. Andrzej Marszałek, Synevo laboratoria analityczne, wygłosił prelekcję na temat mutacji w genie BRCA1 (zwiększającej ryzyko zachorowania na raka piersi i jajnika). O tym genie stało się w ostatnich tygodniach głośno, za sprawą Angeliny Jolie, która profilaktyczne poddała się odważnemu, a dla wielu kontrowersyjnemu zabiegowi podwójnej mastektomii.

Podczas gali zaprezentowano także finał konkursu „Medicor Metamorfozy”. Pod koniec ubiegłego roku Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Medicor za pośrednictwem kanału społecznościowego facebook ogłoszono konkurs, do którego mogły zgłaszać się panie chcące – pod okiem specjalistów Madicoru – przejść metamorfozę. Jedną z nich w głosowaniu wybrali sami internauci, a drugą kapituła Medicoru. Obie Panie pojawiły się na barce a pozostali uczestnicy mogli zobaczyć efekty trwających bez mała pięć miesięcy zabiegów, wymagających olbrzymiej determinacji i pracy ze strony obu bohaterek.

Efekty zabiegów oraz relacje Pań można prześledzi na specjalnym blogu poświęconym własnie tym metamorfozom www.medicor.krakow.pl  .

Podczas imprezy goście mieli okazje zapoznać się z nowościami firmy skinceuticals,poznać s dający natychmiastowe efekty zabiegie na twarz Sculptra , nowości w stylizacji fryzur przedstawił zespół Claudius hair treser, Makijażyści z Flux art. Group pokazali najnowsze trendy w makijażu, a gości przyjezdnych ugościł hotel Fortuna

Ukoronowaniem gali był występ jednego z najwybitniejszych pianistów młodego pokolenia, laureata Kulturalnych Odlotów Gazety Wyborczej kompozytora i solisty, nazywanego objawieniem polskiego i europejskiego rynku jazzowego Pawła Kaczmarczyka, w duecie z obdarzona wyjątkowym głosem Katarzyną Wrońską.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
2 komentarze
  • ignou reports 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/6-urodziny-medicor/ […]

  • Klinika Janeczko 26 stycznia, 2021

    POzdrawiamy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ