Monday, April 22, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Poczuj swoją moc – 6. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Poczuj swoją moc – 6. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

„Poczuj swoją moc” - pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie Klubu Miasta Kobiet, którego gościem specjalnym była dr Joanna Heidtman.

Poczuj swoją moc – pod takim hasłem odbyło się kolejne spotkanie Klubu Miasta Kobiet. Gościem specjalnym była dr Joanna Heidtman, która mówiła m.in. o tym, jak konstruktywnie radzić sobie z porażkami i skąd brać siłę do działania.

MK - Heidtman 13

fot. Barbara Bogacka

18 listopada w Metaforma Cafe po raz szósty czytelniczki Miasta Kobiet spotkały się, by posłuchać inspirujących rozmów. Tym razem, gościłyśmy znakomitą psycholog i socjolog, dr Joannę Heidtman. Wiedzę i doświadczenie zdobyte na amerykańskich uczelniach wykorzystuje m.in. w rozwijaniu kompetencji przywódczych kadr menadżerskich oraz wspierając osoby indywidualne i organizacje w sytuacjach kryzysowych. Podczas spotkania rozmawiałyśmy o perfekcjonizmie, o tym, jak nie przywiązywać się do porażek, jak nauczyć się rezerwować czas dla siebie oraz co zmienia się w nas po 40 roku życia. Mieliśmy również okazję posłuchać o czym się myśli idąc przez pustynie i co pomaga w zachowaniu dobrej kondycji psychicznej.

6. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Zdjęcie 1 z 19

fot. Barbara Bogacka

Naszym gościem był również Zdzisław Bińkowski. Trener biznesu i projektant kariery, który przez blisko 10 lat był związany zawodowo z jedną z największych firm w branży telekomunikacyjnej. Obecnie prowadzi warsztaty i szkolenia dotyczące personal brandingu, autoprezentacji i komunikacji interpersonalnej. W trakcie rozmowy opowiadał o tym, jak być autentycznym w tym co się robi, jak odpowiednio zadbać o swój wizerunek oraz co sprawia, że tracimy reputację.

Katarzyna Stypulska-Trybulec zachęcała do uczestnictwa w warsztatach szycia, organizowanych wspólnie przez Miasto Kobiet i Slow Fashion Cafe, które odbędą się 12 i 13 grudnia. Podczas warsztatów będziemy mogły własnoręcznie wykonać torbę lub świąteczną maskotkę, nauczyć się podstaw technik krawieckich, a przede wszystkim… spędzić czas w przyjaznej atmosferze.

Podczas 6. spotkania Klubu Miasta Kobiet uczestniczki mogły skorzystać z porad ekspertów. Na pytania dotyczące stylizacji włosów odpowiadali przedstawiciele firmy Akademia Stylizacji M. P. Babicz. Specjaliści z DepilConcept udzielali informacji na temat fotodepilacji. Natomiast na stoisku marki Sylveco można było poznać działanie kosmetyków dla cery wrażliwej i alergicznej z ekstraktem z kory brzozy.

Jak zawsze na koniec rozlosowano wyjątkowe nagrody. Do rozdania było m.in.: 10 książek dr Joanny Heidtman W zgodzie z sobą, w zgodzie z innymi, vouchery o wartości 200 złotych od Akademii Stylizacji M.P. Babicz, naszyjniki marki Emiou oraz toniki odświeżające do twarzy Dr. Hauschka Switzerland.

Spotkanie prowadziły Aneta Pondo i Małgorzata Majewska

Jeszcze raz dziękujemy naszym Czytelniczkom za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne, 7. spotkanie Klubu Miasta Kobiet w połowie stycznia!

prezentacja1

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ