Thursday, May 30, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 6 spektakularnych sposobów…wejścia na 9.KMK

6 spektakularnych sposobów…wejścia na 9.KMK

Gdzie diabeł nie może tam, kobietę na KMK pośle, czyli jak wziąć nas na litość

Odpowiedź nr 1

Naszą klubową skrzynkę zalała setka serduszek, emotikonek, ciepłych słów i przede wszystkim… próśb o wpisanie na listę rezerwową 9. Spotkania Klubu Miasta Kobiet. Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy. Mimo naszych szczerych chęci ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich chętnych ;( . Dziękujemy za wasze ogromne zainteresowanie Klubem, dzięki któremu wiemy, że to co robimy ma sens.

W swoich wiadomościach często powoływałyście się na kontakty (znajomości?) z Absolutem, siły tajemne i magiczne. Chciałyście wziąć nas na litość, wzruszyć lub rozbawić. Niektóre z waszych maili uznałyśmy na tyle interesujące, że postanowiłyśmy opublikować ich fragmenty. Wasza determinacja wejścia na 9. KMK jest imponująca i należy ją nagrodzić.
Poniżej przedstawiamy listę, najciekawszych – według nas – powodów, dla których chciałybyście się znaleźć 17 maja 2016 r. w Metaformie. Mamy też dobrą wiadomość: autorkę najciekawszego „powodu” zapraszamy na spotkanie z Dagmarą Skalską. Głosowanie odbędzie się na profilu Miasta Kobiet na FB. Odpowiedź, która uzyska najwięcej waszych głosów wygrywa. Pod postem wpisujemy numer odpowiedzi, która podoba wam się najbardziej. Głosowanie trwa do godz. 16.00 (12.05.2016).

Dlaczego chcę wziąć udział w 9. KMK (pisownia oryginalna) :

Odpowiedź nr 1

Odpowiedź nr 1

Odpowiedź nr 2

Odpowiedź nr 2

Odpowiedź nr 3

Odpowiedź nr 3

Odpowiedź nr 4

Odpowiedź nr 4

Odpowiedź nr 5

Odpowiedź nr 5

Odpowiedź nr 6

Odpowiedź nr 6

Bonus ;)

Bonus 😉

Oceń artykuł
5 komentarzy

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ