Wednesday, May 29, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / 6 gadżetów dla Perfekcyjnej Pani Domu

6 gadżetów dla Perfekcyjnej Pani Domu

Nie potrzebujesz gadżetów, aby zostać Perfekcyjną Panią Domu – wystarczy, że jesteś pomysłowa, pragmatyczna i tryskasz entuzjazmem.

Nie potrzebujesz gadżetów, aby zostać Perfekcyjną Panią Domu – wystarczy, że jesteś pomysłowa, pragmatyczna i tryskasz entuzjazmem. Co nie zmienia faktu, że są na rynku urządzenia, które znacznie ułatwią ci życie, uwolnią od żmudnych i powtarzalnych czynności, a przez to pozwolą zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. I wykorzystać go… np. na sport.

iRobot Roomba 880 i kuzyni

iRobot Roomba 880

Nie ma chyba nudniejszej czynności niż codzienne odkurzanie i sprzątanie domu. Kto jednak powiedział, że musisz to robić sama? Jeden z najbardziej zaawansowanych, automatycznych odkurzaczy na rynku – iRobot Roomba 880 – chętnie cię wyręczy. Wyposażony w rewolucyjny system AeroForce, wykorzystuje trzy wyjątkowe technologie będące kompromisem między zbieraniem i zasysaniem kurzu oraz śmieci. Co więcej, robot sam wraca do stacji dokującej i ładuje baterie przed kolejnym cyklem, a system czujników i oprogramowanie iAdapt umożliwia Roombie odnalezienie drogi w pomieszczeniach o dowolnych kształtach i rozmiarach. Ale 880 to nie jedyny automat w rodzinie iRobot – bez trudu znajdziesz też modele przeznaczone do zmywania i froterowania podłóg. Cena: 3000 zł

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Neti 27 czerwca, 2021

    Oglądając Perfekcyjną zachorowałam na roombę 🙂 Do idealnie wysprzątanego domu trochę mi brakuje, ale z taką pomocą jest o wiele łatwiej.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ