Wednesday, April 17, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / 50 odcieni szarości

50 odcieni szarości

Ten kolor doda szyku i elegancji każdej stylizacji. Nie pozostawaj na szarym końcu!

Popielata moda

Szary to nowy czarny! / fot. materiały prasowe

Pasuje praktycznie do wszystkiego. Możemy go łączyć z mocnymi akcentami kolorystycznymi i nosić przez cztery pory roku. O jakim kolorze mowa? Nie, wcale nie o czarnym. Na przełomie lata i jesieni 2016 stawiamy na szarość

Popielata moda

Szary to nowy czarny! / fot. materiały prasowe

Popiel nie jest już „nudny” i „brudny”. Ubrania w tym kolorze prezentują na swoich stronach blogerki, na ulicy możemy spotkać niejedną „szarą eminencję”, a projektanci coraz częściej sięgają po ten kolor, kiedy przygotowują pokazy nowych kolekcji.

Popielata moda

Na przełomie lata i jesieni stawiamy na szarość / fot. materiały prasowe

Jak wiadomo, odcieni szarości jest wiele (niektórzy twierdzą, że co najmniej pięćdziesiąt), od popielatego do grafitowego. To stwarza możliwości tworzenia oryginalnych stylizacji, które sprawdzą się zarówno w upalne letnie dni, jak i w pierwsze jesienne wieczory.

Total look w szarości jest opcją ryzykowną. Tylko umiejętnie połączenie różnych odcieni i materiałów sprawi, że całość nie będzie wyglądała zbyt smutno. W lecie szarości możemy łączyć z pastelami, a także z odważniejszymi kolorami (na przykład z soczystą limonką). Kompozycja z bielą i czernią nada naszej stylizacji elegancji. W chłodniejsze dni do szarości pasować będzie bordo, ciemna zieleń i granat.

Popielata moda

W lecie szarości możemy łączyć z delikatnymi pastelami / fot. materiały prasowe

Sukienkę w odcieniach popielu „ożywią” kolorowe dodatki: masywna biżuteria, torebka z oryginalnym wzorem lub ciekawe buty. Z kolei szara torebka pasuje niemal do każdej stylizacji. Nie pozostawaj więc na szarym końcu i już dziś sięgnij po modne szarości. Kilka propozycji przygotowała marka Tatuum.

Kolekcje Tatuum łączą w sobie ponadczasową klasykę ze współczesnym modowym must-have. Cechuje je elegancja złamana sportowym luzem, prostota formy i nowoczesne kroje w starannie dobranej jakości. Więcej informacji na stronie www.tatuum.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ