Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / 5 zasad, które pozwolą Ci zawładnąć jego sercem

5 zasad, które pozwolą Ci zawładnąć jego sercem

Wenusjanki i Marsjanie nie zawsze dobrze się dogadują. Relacje damsko-męskie są wyjątkowo skomplikowane i tylko od nas zależy czy staną się źródłem radości czy udręki

Wenusjanki i Marsjanie nie zawsze dobrze się dogadują. Relacje damsko-męskie są wyjątkowo skomplikowane i tylko od nas zależy czy staną się źródłem radości czy udręki. Dla tych z Was, które pragną walczyć o swój związek, mamy 5 zasad pozwalających zawładnąć sercem ukochanego!

Bądź sobą

Zdjęcie 1 z 5

Bądź zawsze szczera i otwarcie mów o tym, co Ci się nie podoba – to mężczyzna doceni w Tobie bardziej niż jakąkolwiek wyimaginowaną cechę. Stwarzanie pozorów, bycie sztucznym na dłuższą metę po prostu nie popłaca. Jeśli będziesz zbyt spięta, lub będzie Ci za bardzo zależało na zrobieniu na nim dużego wrażenia, stracisz w jego oczach. Twoje podejście do mężczyzn musi się zmienić – zamiast próbować udawać panią idealną, bądź sobą. Mężczyźni wbrew pozorom uwielbiają kobiety naturalne, spontaniczne, pewne swoich racji. Pozwól więc by zakochał się w Twoim prawdziwym „ja”


Artykuł specjalnie dla portalu Miasto Kobiet przygotowali trenerzy Szkoły Uwodzenia Perfect Dating www.perfectdating.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ