Thursday, July 18, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / 5 TOP ślubów ostatnich miesięcy

5 TOP ślubów ostatnich miesięcy

Marzysz o ślubie z bajki, a może już taki miałaś? Pora zobaczyć, jak to wyglądało u znanych nam osób.

Związania i rozstania, śluby i rozwody. Nie oszukujmy się – lubimy śledzić zmiany stanu cywilnego wśród celebrytów. Przeciętnego Kowalskiego ciekawi z kim, gdzie i za ile? Jaka suknia, jaka sala, które to już małżeństwo? Przedstawiamy 5 najgłośniejszych wesel ostatnich miesięcy

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, również gwiazd/ fot. materiały prasowe

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, również gwiazd/ fot. materiały prasowe

1. Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Najsłynniejsza polska tenisistka powiedziała „tak” narzeczonemu. Ponad trzyletni związek Agnieszki z tenisistą i sparingpartnerem został zwieńczony przed ołtarzem Bazyliki św. Michała Archanioła i Stanisława Biskupa, czyli tzw. kościoła na Skałce. Sportsmenka miała na sobie suknię projektu Agnieszki Maciejak, wysadzaną kryształkami Swarovskiego, której nie tylko wygląd, ale też niebagatelna cena 25 tysięcy złotych, może przyprawić o zawrót głowy.

Dziś Wielki Dzień dla @aradwanska i @dawidcelt ? największego szczęścia i miłości bez granic!!!! Congratulations ?????❤ #agnieszkaradwanska in silk and cristal wedding dress by @agnieszkamaciejak #koszykowa10

Post udostępniony przez Agnieszka Maciejak (@agnieszkamaciejak)

2. Miranda Kerr i Evan Spiegel

Która kobieta nie marzy o poślubieniu przystojnego milionera? Nie wszystkim się to udaje, ale słynnej modelce owszem. 27 maja Aniołek Victoria’s Secret i założyciel Snapchata założyli obrączki podczas kameralnej ceremonii zorganizowanej w domu Spiegela w Kalifornii. To już drugi ślub Mirandy – jej pierwszym mężem był znany aktor Orlando Bloom. Niedawno modelka na Instagramie pochwaliła się zachwycającą kreacją domu mody Dior.

✨❤️✨

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

3. Pippa Middleton i James Matthews

Po ślubie księżnej Kate przyszła pora również na jej młodszą siostrę. 33-latka wyszła za mąż za starszego o osiem lat Jamesa Matthewsa – bankiera zajmującego się funduszami hedgingowymi. Ślub odbył się w XII-wiecznym kościele św. Marka w Englefield. Na ceremonię zaproszono 300 osób, m.in. członków rodziny królewskiej. Panna młoda wystąpiła w koronkowej sukni ślubnej zaprojektowanej przez Giles’a Deacona.

My heart is so full! Pippa is wearing a fitted gown by British designer Giles Deacon! How beautiful is she?!!! #pippamiddleton #jamesmatthews

Post udostępniony przez Pippa Middleton-Matthews (@pippamidleton)

4. Pen Badgley i Domino Kirke

Jeśli jeden ślub to za mało, zawsze można wziąć dwa i to w jednym roku i z tą samą kobietą. Tak zrobił odtwórca roli Dana Humphrey’a z „Plotkary”, który zorganizował dwie ceremionie – jedną pod koniec lutego, a drugą 4 miesiące później. Związany wcześniej z Blake Lively, powiedział sakramentalne „tak” wokalistce Domino Kirke.

Photo by @charlotte_olympia dress and head piece by @newyorkvintageinc ☄️

Post udostępniony przez Domino Kirke (@dominokirke)

5. Amanda Seyfried i Thomas Sadoski

Ku zmartwieniu niektórych panów, śliczna aktorka, znana z komedii romantycznych takich jak „Mamma Mia” czy „Listy do Julii”, jest już zajęta. 31-latka poślubiła o dziewięć lat starszego aktora polskiego pochodzenia, Thomasa Sadoskiego. Ceremonia zaślubin odbyła się 12 marca i była niezwykle oryginalna a zarazem romantyczna: „Uciekliśmy. Pojechaliśmy na wieś z urzędnikiem. Byliśmy tylko my.”, powiedział Sadoski podczas wizyty w programie Jamesa Cordena „The Late Late Show”. Ich świadkiem był pies, a przysięgi napisali sami.

Post udostępniony przez Amanda Seyfried (@mingey)

Marlena Pelczar

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ