Friday, July 19, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Mózg, kobiety i zmiany

Mózg, kobiety i zmiany

Zapraszamy na 5. spotkanie Klubu Miasta Kobiet. Gościem specjalnym będzie profesor Jerzy Vetulani.

fot. Franciszek Vetulani

ZOBACZ FOTORELACJĘ ZE SPOTKANIA

Profesor JERZY VETULANI o mózgu wie wszystko. Czy dzięki temu lepiej rozumie kobiety? Zapytamy go o to w czasie 5. spotkania Klubu Miasta Kobiet.

fot. Franciszek Vetulani

fot. Franciszek Vetulani

Jerzy Vetulani, neurobiolog, profesor Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie, członek Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności, jeden ze współzałożycieli Piwnicy pod Baranami. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Na łamach naszego portalu możecie przeczytać fragment książki „Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg” z wywiadami Marii Mazurek z prof. Jerzym Vetulanim.

wetulani

GOŚĆ SPECJALNY: prof. Jerzy Vetulani, wybitny neurobiolog, popularyzator nauki
CO: 5. spotkanie Klubu Miasta Kobiet
GDZIE: UWAGA – z powodu ogromnego zainteresowania spotkaniem następuje ZMIANA MIEJSCA, tak abyśmy mogli pomieścić wszystkich chętnych. Tak więc 5. spotkanie KMK odbędzie się w Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. św. Wawrzyńca 15, 
KIEDY: 15 września, godz. 18:00

Spotkanie będzie zarazem uroczystą inauguracją nowej odsłony Miasta Kobiet. Czasopismo od najbliższego numeru ukaże się z nowym logo i nowym layoutem.

LISTA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. URUCHOMILIŚMY LISTĘ REZERWOWĄ. JEŚLI CHCESZ SIĘ WPISAĆ NA LISTĘ REZERWOWĄ WYŚLIJ MAILA NA ADRES KLUB@MIASTAKOBIET.PL

partnerzy (5)

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ