Wednesday, April 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / 5 osobistych wyznań miłosnych znanych mężczyzn

5 osobistych wyznań miłosnych znanych mężczyzn

Nie masz pomysłu na oryginalne wyznanie miłości kobiecie? Zobacz, jak to robią znani mężczyźni, zainspiruj się

wyznanie miłości kobiecie

Kanye West wyznał Kim Kardashian West „Kim, jestem tak szczęśliwy, że ​​jestem w związku z dziewczyną moich marzeń … Kocham Cię” – napisał na Twiterze / fot. Rabbani&Solimene Photography/Getty Images

Osobiste wyznania miłosne muszą być szczere. „Kocham Cię” – to wyznanie miłości kobiecie z męskich ust zwykle pada już po kilku tygodniach związku. Jak wskazują najnowsze badania, to właśnie panowie szybciej tracą głowę w miłości. Jeśli chodzi o porywy serca, kobiety podchodzą do nich racjonalnie

 

Do tej pory wiele badań sugerowało, że to kobiety są bardziej wylewne i to one szybciej się zakochują. Na wątek miłosny nowe światło rzucają jednak badania przeprowadzone przez psycholożkę Marissę Harrison z amerykańskiego uniwersytetu Pennsylvania State University. Zdaniem naukowczyni, wbrew powszechnej opinii, bardziej powściągliwe w wyznawaniu miłości są kobiety. Jak pokazują najnowsze badania mężczyźni zakochują się w ciągu kilku tygodni, a żeby zdobyć serce kobiety, potrzeba kilku miesięcy. Co więcej – mężczyźni nie tylko zakochują się szybciej, równie szybko wyznają miłość swojej partnerce.

Faceci zdecydowanie szybciej się zakochują i trzy razy szybciej wyznają miłość. A jak robią to znani mężczyźni? My postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ich wyznaniom.

Johan Legend do Chrissy Teigen

 

Anniversa-date. Married 4 years today. Met 11 years ago yesterday. I love this woman deeply.

Post udostępniony przez John Legend (@johnlegend)

Johan napisał na swoim Instagramie:

„Jesteś piękna, inteligentna, zabawna, namiętna a Twoja obecność sprawia, że ​​moje życie i nasz świat są o wiele lepsze. KOCHAM CIĘ!”

John Legend napisał też piosenkę na wyznanie miłości swojej dziewczynie. All of Me jest również najchętniej odtwarzanym utworem zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety na walentynkowych playlistach. W wywiadzie dla Spotify artysta powiedział:

Jestem zaszczycony, że stworzyliśmy coś, co tak wiele znaczy dla tak wielu osób. Napisałem tę piosenkę, aby wyrazić, jak czułem się z kobietą, którą kocham, gdy postanowiliśmy razem iść przez życie. Często najlepsze piosenki są w stanie wyrazić coś w sposób, który jest zarówno osobisty, jak i uniwersalny. Jestem wdzięczny za to, że kochankowie na całym świecie związali się z tą piosenką i uczynili ją swoją własną. 

Takie wyznanie miłości od Blake’a Sheltona usłyszała Gwen Stefani

 

Gx

Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)


„Staram się być dżentelmenem tak bardzo, jak tylko mogę. Myślę, że rzeczą, której najbardziej potrzebuje w życiu, jest bycie przy Tobie.”

– napisał na Instagramie

Wyznanie miłosne Justina Timberlake dla Jessiki Biel

 

You make me laugh. You make me smile. You make me LOVE. You make me want to be BETTER. Speaking of, it doesn’t get any BETTER than you… Now, I know for sure that it’s BETTER to be lucky than good. Ask me who the luckiest guy in the world is and I will tell you that you are looking at him. Happy Birthday, my heart. –J

Post udostępniony przez Justin Timberlake (@justintimberlake)


„Rozśmieszasz mnie, sprawiasz, że się śmieję, kochasz mnie, sprawiasz, że chcę być lepszym, Mówiąc o tym, wiem, że nie ma lepszej od Ciebie … Zapytaj mnie, kto jest najszczęśliwszym facetem na świecie, a powiem ci, że na niego patrzysz, wszystkiego najlepszego, moje serce.”

– napisał na Instagramie

„Kocham cię” z ust Hugh Jackmana usłyszała Deborra Lee-Furness

kocham cie z ust faceta – Hugh Jackman do Deborry Lee-Furness

Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness podczas National Night of Laughter and Song / fot Paul Morigi/WireImage

„Do miłości mego życia, 21 cudownych lat, kocham cię całym sercem”

– napisał na Instagramie

 
Wyznanie miłości mężczyźnie: David Burtka do Neila Patricka Harrisa

wyznanie miłości mężczyźnie – David Burka i Neil Patrick Harris

David Burka i Neil Patrick Harris podczas Grand Tasting / fot. Nicholas Hunt/Getty Images dla NYCWFF

„Dziękuję za zmianę mojego życia na wiele sposobów. Moja miłość do ciebie rośnie codziennie. Dziękuję, że spełniłeś swoje marzenia”

– napisał na Instagramie.

Kiedy wyznać miłość?

Chcesz jej albo jemu dać sygnał, że TO już? Odradzamy robienie tego za pośrednictwem mediów społecznościowych albo przez SMSa. W miłości nie ma sztywno ustalonych reguł. Wyznać uczucie możesz, kiedy poczujesz, że jesteście na to gotowi – po miesiącu znajomości lub po roku chodzenia ze sobą. Ważne, by zrobić to w odpowiedni sposób, bo prawdopodobnie twoja druga połowa zapamięta ten dzień na całe życie! Zadbaj o odpowiednią oprawę – przygotuj wiersz, piosenkę, przygotuj kolację i zdobądź się na odwagę. Nie szukaj podpowiedzi w internecie. Zrób to po swojemu, bądź autentyczny/a. Powodzenia!

Zobacz koniecznie: Cytaty o miłości – 100 pięknych i krótkich sentencji znanych osób

 

Rozczuliłaś się? Kliknij po więcej emocji na Flare.com
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ