Friday, July 19, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / 5 powodów dlaczego warto zamówić publikację w portalu www.miastokobiet.pl

5 powodów dlaczego warto zamówić publikację w portalu www.miastokobiet.pl

Po co publikować artykuły na temat swojej marki w innych portalach?

Kobieta czyta na tablecie portal Miasto Kobiet

Wpis gościnny w poczytnym portalu dla kobiet to zawsze dobry sposób na reklamę / fot. Canva

Artykuł z linkiem w dobrym jakościowo portalu może poprawić pozycję Twojej strony w Google. Ponadto użytkownicy portalu dowiedzą się o Twojej firmie i być może staną się klientami

 

Publikowanie artykułów, a przez to lokowanie linków w dobrych jakościowo portalach, w towarzystwie znakomitych materiałów redakcyjnych, pomaga firmom poprawić ranking w wyszukiwarkach i zwiększać ruch. W portalu www.miastokobiet.pl dziennikarze tworzą unikatowe treści redakcyjne, które są chętnie czytane i udostępniane przez Czytelniczki.

Pamiętaj, aby Twój artykuł był napisany obiektywnie, rzeczowo, i aby nie duplikować treści na przykład ze swojego bloga – algorytmy Google nie lubią powielających się treści w Internecie.

 

Dlaczego portal „MIASTO KOBIET”?

Wierzymy, że przejrzystość jest kluczem do udanego partnerstwa. Każdy etap naszego procesu budowania treści redakcyjnych jest oparty na analityce. Wiemy, jakimi aktualnymi tematami żyje świat i czym pasjonują się współczesne kobiety. Nasze działy tematyczne to m.in.: kultura, rozwój, moda, uroda. Portal www.miastokobiet.pl jest rozpoznawalny i estetyczny. Możemy zagwarantować, że Twoje wpisy gościnne będą ulokowane obok poczytnych materiałów redakcyjnych.

1. Autentyczność

Przestrzegamy najwyższych standardów etycznych oraz obowiązujących przepisów. Nie idziemy na skróty ani nie stosujemy taktyki czarnego kapelusza. Dbamy o reputację Twojej marki, a wpisy gościnne są trwałe – pozostają utrzymane w portalu dożywotnio, z aktywnym linkiem dofollow.

2. Czytelność

Możesz nam dostarczyć gotową treść do publikacji według naszych wytycznych. Masz też inną możliwość. Po przesłaniu briefu nasza redakcja przygotuje skrojony na miarę artykuł, zgodnie z zasadami SEO i copywritingu. Oferujemy różnorodne plany cenowe dostosowane do każdego budżetu.

 

Zobacz naszą ofertę:
Reklama w miastokobiet.pl

 

 

3. Wydajność

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Wiemy, co robić, jeśli chodzi o tworzenie treści redakcyjnych i budowanie grona stałych użytkowników portalu. Jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Współpracę z nami cenią zarówno agencje SEO, największe platformy łączące reklamodawców i wydawców, jak i klienci indywidualni.

4. Liczby

Dowód w liczbach – perspektywa miesiąca.

Liczba użytkowników: 160 tys. +

Wyświetlenia: 216 tys. +

Średni czas zaangażowania: 1 min 15 s

Źródła pozyskiwania ruchu: Organic Search ok. 55%; Organic Social ok. 25%, Direct ok. 15%, pozostałe ok. 5%

Frazy kluczowe w top 3: 1369 / Frazy w top 10: 6843 / Frazy w top 50: 36607 / 4,1 mln wyświetleń na frazy kluczowe.

5. Sprawdzona marka

Od prawie 20 lat tworzymy markę „Miasto Kobiet” – od czasopisma i portalu, przez wydarzenia i projekty, z których najbardziej znane są cykliczne spotkania Klubu Miasta Kobiet oraz projekt #KobietyKrakowa, skupiający ekspertki z Krakowa, po prowadzenie szkoleń z zakresu pisania i webwritingu. Ważnym dla nas celem jest budowanie społeczności kobiet, które wierzą, że przyszłość zależy od nich, i że współpraca ma większą wartość niż rywalizacja.

Od lewej: Aneta Pondo, Barbara Fijał i Agna Karasińska. Organizatorki ubrała Agata Piotrowska, Patrizia Aryton / fot. B. Bogacka

[Autopromocja]

Koordynatorka ds. sprzedaży, współproducentka projektów marki Miasto Kobiet, członkini Fundacji Miasto Kobiet, aktywistka i hedonistka

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ