Wednesday, May 29, 2024
Home / Miasto Prezentów  / 5 pomysłów na prezent dla mamy, która wszystko ma

5 pomysłów na prezent dla mamy, która wszystko ma

Nigdy dość inspiracji w tej delikatnej materii

Prezent dla mamy

fot. Fizkes / Shutterstock

Kupienie prezentu dla naszej mamy często sprawia nam największy problem. W końcu to osoba, która kocha nas najbardziej na świecie, więc chcemy jej się odwdzięczyć idealnym prezentem. Sytuacja jest jeszcze cięższa, kiedy nasza mama jest typem osoby, która już wszystko ma. Dla osób z takim problemem przedstawiamy listę ciekawych pomysłów na prezent dla mamy

 

Sentymentalny prezent dla mamy to zawsze miłe zaskoczenie

Jeżeli wraz z biegiem lat podarowaliśmy już mamie wszystkie „typowe” prezenty i nie mamy pomysłu na kolejny, to warto się skierować w kierunku sentymentalnego upominku. Czegoś, co przywoła wspólne wspomnienia i będzie miało wartość raczej uczuciową, niż materialną. Jeżeli mamy zdolności artystyczne, to nie powinniśmy mieć z tym problemu. Jeżeli jesteśmy jednak typem z dwie lewymi rękami, to możemy wspomóc się pomocą zdjęć i stworzyć piękny kolaż, album albo przedstawić mamie jej ulubione zdjęcie w ramce.

Możemy wykazać się tutaj wyobraźnią i na przykład odtworzyć zdjęcia z dzieciństwa: to samo miejsce, te same stylizacje, tylko my i ewentualne rodzeństwo o kilkanaście, kilkadziesiąt lat starsi. Taki prezent dla mamy na święta będzie miał wartość zarówno sentymentalną, jak i komiczną.

kosz prezentowy

fot. materiał Partnera

 

Kosz prezentowy to prezent, którego nikt się nie spodziewa

Apaszka, książka, perfumy – są to dosyć częste prezenty, dlatego nasza mama może się ich spodziewać. Mało kto się za to spodziewa…kosza prezentowego. To prezent, o którym często nie myślimy, póki go z radością nie otwieramy. Kosze z napu.pl pozwalają nam wybrać prezent dopasowany do gustu naszej mamy: może on zawierać czekoladki, pierniki, orzechy w czekoladzie, herbaty, kawy, konfitury, alkohole i wiele innych pysznych i eleganckich upominków. To oryginalny prezent dla mamy, który sprawdzi się na jej urodziny albo na święta.

Karnet na masaż albo manicure

Mamy mają tendencję do dbania o wszystkich oprócz siebie. Dlatego to nam przypada rola sprawiania naszym rodzicielkom przyjemności – od czasu do czasu. Dlatego jeżeli przed nami okazja jak urodziny, imieniny, Dzień Mamy albo Święta, to warto podarować naszej mamie trochę czasu dla siebie. Karnet na relaksujący masaż, manicure, pedicure albo zabieg na twarz to okazja do odpoczynku dla naszej mamy, której na pewno się nie spodziewa.

prezent dla mamy kwiatowa biżuteria

fot. materiał Partnera

Prezent dla mamy – kwiatowa biżuteria 

Biżuteria i kwiaty to mało oryginalny pomysł na prezent. Kiedy jednak połączymy te dwa pomysły, otrzymamy bardzo nietypowy upominek dla mamy. Kolczyki, bransoletki i zawieszki do wisiorka, w których zachowane są prawdziwe kwiaty, to niesamowity pomysł na prezent dla mamy na urodziny. Taka biżuteria zrobiona jest z żywicy i można w niej utrwalić wiele kwiatów: chabry, maki, niezapominajki, stokrotki i wiele innych. To niecodzienny pomysł, który na pewno zaskoczy naszą mamę.

Poznaj swoją mamę lepiej dzięki prezentowi

Chociaż poznajemy swoją mamę jeszcze przed naszymi narodzinami, to często nawet w dorosłym życiu nie wiemy o niej wszystkiego. Dlatego wspaniałym prezentem może być podarowanie jej specjalnej książki, w której znajduje się 60 pytań. O jej gusta, ulubione wspomnienia, marzenia i plany. To bardzo intymny prezent, który pozwoli nam na lepsze poznanie najbliższej nam osoby. Niektóre pytania są śmieszne, inne poważne, ale wszystkie pozwolą nam lepiej poznać naszą mamę.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ