Wednesday, April 24, 2024
Home / Miasto Miłości  / Pięć pomysłów na oryginalne obrączki ślubne

Pięć pomysłów na oryginalne obrączki ślubne

Typowe czy raczej takie, jakich nikt jeszcze nie miał?

Obrączki

fot. Adobe Stock

Pary młode coraz częściej decydują się na niebanalne projekty obrączek ślubnych. I choć klasyka oczywiście nie wychodzi z mody, to niekiedy zwyczajnie nie pasuje do stylu i charakterów przyszłych małżonków. Branża jubilerska doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w każdym sezonie zaskakuje coraz ciekawszymi pomysłami. Sprawdź, jakie obrączki sprawią, że na pewno wyróżnicie się w tłumie

 

Obrączki w dwóch kolorach

Taka propozycja z pewnością przypadnie do gustu fanom nowoczesnego designu. Najczęściej można spotkać dwukolorowe obrączki ślubne, w których zestawiono ze sobą żółte i białe złoto. Co ciekawe, tego typu połączenie można znaleźć również wśród innej biżuterii dla kobiet i mężczyzn. Niemałą popularnością cieszą się też modele z różowym złotem. Ponadto nie brakuje bardziej nietypowych projektów m.in. z czarnymi, niebieskimi czy też brązowymi wstawkami.

Z ciekawego surowca

Wbrew pozorom niebanalny surowiec niekoniecznie musi oznaczać rezygnację ze złota. Niesamowicie intrygującym pomysłem jest czarne złoto, którego kolor wynika z barwienia np. węglem. Sporym zainteresowaniem cieszą się też czarne obrączki karbonowe. Taki kolor może też mieć zyskujący na popularności tytan, który jest też dostępny w metalicznym odcieniu srebra. Z kolei wolfram można spotkać m.in. w niebieskim odcieniu. Niemałe wrażenie mogą zrobić też obrączki drewniane.

Obrączki ze wzorami

Połączeniem klasyki z oryginalnością mogą być złote obrączki ślubne z ciekawymi wzorami. W ofercie internetowego sklepu Jubiler Ciesielscy na przyszłych małżonków czeka naprawdę szeroki wybór niebanalnych projektów. Uwagę z pewnością przykuje wzór grecki, z kolei elegancki efekt może zapewnić jodełka. Nowocześnie i jednocześnie gustownie wyglądają też wszystkie motywy geometryczne. Ciekawie prezentują się też różnego rodzaju faliste wstawki z np. błyszczącego surowca.

Z kamieniami

Różnego rodzaju kamienie wcale nie są zarezerwowane jedynie dla kobiet. Eleganckie oczko niewielkich rozmiarów w obrączce ślubnej może świetnie wyglądać także na męskiej dłoni. Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są bezbarwne cyrkonie, które mogą pojawić się na obu obrączkach bądź jedynie na pierścionku dla kobiety. Można też oczywiście zdecydować się na modele z cyrkoniami w innych kolorach czy też w ogóle na inne kamienie.

A może personalizowane?

Personalizacja biżuterii jest jednym z najgorętszych hitów jubilerskich ostatnich lat. I raczej nic nie zapowiada, żeby coś miało zmienić się w tej kwestii. Jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań jest grawerowanie daty ślubu na wewnętrznej stronie obrączki. W tym miejscu można też umieścić np. sentencję o miłości. Za ciekawy pomysł można z pewnością uznać wygrawerowanie imion na zewnętrznej części obrączki. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się też projekty z odciskiem linii papilarnych. Osobom z poczuciem humoru mogą natomiast spodobać się obrączki z kodem kreskowym z datą ślubu.

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ