Wednesday, July 24, 2024
Home / Inne  / 5 niesamowitych gadżetów do poprawiania urody

5 niesamowitych gadżetów do poprawiania urody

Japońskie gadżety do poprawiania urody śmieszą, straszą, a może pomagają osiągnąć upragniony cel? Zajrzyj do naszej galerii i zobacz jak ze zmarszczkami walczy się w Kraju Kwitnącej Wiśni.

fot. Japan Trend Shop

Japonia to nie tylko kraj kwitnącej wiśni, długo parzonej herbaty, pięknych gejsz i tajemniczych samurajów. Dziś to przede wszystkim miejsce galopującego rozwoju technologicznego, państwo o najprawdopodobniej największej ilości subkultur i zatrważająco nieśmiesznych teleturniejach.

fot. Japan Trend Shop

Japończycy stawiają na rozrywkę, różnorodność i dobrą zabawę. Chcą być w centrum uwagi, świetnie wyglądać i zaskakiwać. Pozostają wierni swojemu stylowi i nie boją różnić się od Europejczyków. Nie od dziś wiadomo, że lubią ułatwiać sobie życie, czasami osiągając efekt odwrotny od zamierzonego. Dlatego właśnie w Japonii powstała sztuka chindogu, polegająca na konstruowaniu genialnych, choć często bezużytecznych, gadżetów. Należą do nich m.in. mini-parasole chroniące buty, gumowa maska ułatwiająca malowanie ust czy kapcie z wmontowaną szufelką i miotełką.

TOP 5 - gadżety do poprawiania urody. fot. Japan Trend Shop

Zdjęcie 1 z 5

Ten dziwny gadżet przypominający dziecięcy smoczek ma zapewnić użytkowniczce słodki głosik, dzięki udrożnieniu gardła, wymuszeniu innego ułożenia języka i zmuszeniu do oddychania przeponą. 5 minut dziennie ze specjalną rurką w gardle i efekt murowany!

 

Osobna kategoria to japońskie gadżety do poprawiania urody, które, w przeciwieństwie do chindogu, można z łatwością kupić w sklepach internetowych, wysyłających swoje produkty także do Europy. Te dziwne urządzenia, przypominające bardziej narzędzia tortur, mają swoich zwolenników. Jednak większość potencjalnych klientek nigdy nie odważyłaby się użyć silikonowych sprzętów, dzięki którym zmarszczki mają zniknąć bez interwencji chirurga, a głos ma odzyskać dziecięcą dźwięczność.

Wynalazki, przypominające nieco gadżety z podrzędnego sex-shopu zdobywają jednak popularność nie do końca zgodną ze swoim przeznaczeniem. Śmieszą, bawią i … trochę przerażają. Przekonaj się sama, zaglądając do naszej galerii!

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ