Friday, April 19, 2024
Home / Moda  / Design  / 5 gadżetów, które pomogą zrzucić kilogramy

5 gadżetów, które pomogą zrzucić kilogramy

Odchudzanie nie jest proste, dlatego warto mieć pomocników. Podczas wiosennej pracy nad sylwetką wykorzystaj kilka sprawdzonych gadżetów.

Odchudzanie nie jest proste, dlatego warto mieć pomocników. Podczas wiosennej pracy nad sylwetką wykorzystaj kilka sprawdzonych gadżetów.

Garmin Vivofit 2 – nie spać, ruszać się!

Garmin Vivofit 2
Nowość w segmencie elektroniki ubieralnej (wearables). Wodoodporna opaska nie tylko monitoruje sen, ale również dostarcza niezbędnych informacji o aktywności fizycznej (spalone kalorie, pokonany dystans i dokładna liczba kroków). Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również dźwiękowe powiadomienia, które informują o tym, że użytkownik przez dłuższy czas pozostaje bierny – w takiej sytuacji urządzenie proponuje formę aktywności, np. spacer. Opaska jest w stanie pracować bez zmiany baterii przez ponad rok.
Cena: 550 zł

Polar M400 GPS – elektroniczny trener

Polar M400 GPS r
Zegarek treningowy wyposażony w standardowe funkcje takie jak stoper, timer interwałów, harmonogram ćwiczeń, spalone kalorie oraz autoLAP (zapisuje okrążenia na podstawie ustalonego przez użytkownika dystansu, np. 1 okrążenie = 500 metrów). Urządzenie oferuje również możliwość dostosowania profilu sportowego do uprawianej dyscypliny. Jest dostępne w dwóch wariantach – z nadajnikiem HR oraz bez niego. Pierwszy z nich jest nie tylko droższy. Umożliwia też generowanie stref tętna, pomiar pulsu oraz testy wydolności. Godna uwagi jest również funkcja Running Index, która gwarantuje dokładną analizę na podstawie dodatkowych pomiarów.
Cena: 550 zł lub 750 zł

Adler AD 3133 – waży i liczy kalorie

Adler AD 3133
Ta kompaktowa, elektroniczna waga kuchenna (o maksymalnym obciążeniu 5 kg i dokładności 1 g) cieszy się sporą popularnością wśród osób, które starają się zrzucić zbędne kilogramy. Wyposażono ją w czytelny wyświetlacz LCD, zawierający bazę danych na temat 999 produktów spożywczych. Sprzęt skrupulatnie podsumuje kalorie w ważonych produktach spożywczych, policzy też zawartość sodu, węglowodanów, błonnika, protein, tłuszczu i cholesterolu.
Cena: 65 zł

Beurer Bg 55 – kilogramy to nie wszystko

Beurer Bg 55
To niezwykła waga łazienkowa, która dostarczy użytkownikowi najważniejszych informacji nie tylko o masie całego ciała, ale także o masie tkanki tłuszczowej, wody i tkanki mięśniowej, masie kostnej i zapotrzebowaniu na kalorie AMR/BMR. Co więcej, dokładnie przeanalizuje wszystkie czynniki, stawiając właściwą diagnozę. Urządzenie wyposażono w pięć trybów aktywności dla osób uprawiających sport.
Cena: 350 zł

Nike Speed 2.0 – nie zwalniaj tempa

Nike Speed 2
Skakanie na skakance to najlepszy i najszybszy z możliwych treningów, pozwalających nie tylko utrzymać formę, ale również zadbać o sylwetkę. Nike Speed 2.0 to regulowana skakanka, idealna do codziennego treningu. Aby zapewnić szybsze tempo ćwiczeń, wykonano ją z lekkich materiałów. Regulowana długość (dla osób o wzroście do 198 cm) i ergonomiczne uchwyty zapewniają komfortowy, a zarazem efektywny trening.
Cena: 70 zł

Rafał Jeleń, redaktor activeManiaK.pl (grupa techManiaK.pl)

okladka-pakosinska200pxmateriał pochodzi z nr 2/2015

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ