Sunday, February 5, 2023
Home / Rozwój  / Psychologia  / 5 facetów, których wybiera 90 proc. Polek

5 facetów, których wybiera 90 proc. Polek

Sklep z mężczyznami? Jasne, że to możliwe - Zaadoptujfaceta.pl przygotowało przygotował 5 najpopularniejszych typów miejskich facetów, jakie mogą nabyć Polki.

Umięśniony

zaadoptujfaceta.pl

Jeśli nie robi sobie mieszanki wysokobiałkowej, to znaczy że trenuje przed startem w Iron Manie lub wylewa siódme poty na CrossFicie. Prawdopodobnie biegnie właśnie przez Pola Mokotowskie ze skupionym wyrazem twarzy. Na jego Instagramie znajdziesz ośnieżone szczyty, przepisy na odżywcze smoothie i zapis kolejnych rekordów biegowych. Nie przyzna się, ale już od roku fantazjuje o burgerze i frytkach, koniecznie leżąc w sportowym trykocie przed telewizorem. Osoby równie uzależnione od ruchu odnajdą podobnych kandydatów – na serwisie ZaadoptujFaceta.pl wpisując #siłownia, #ninja, #sportowiec, #dobrzezbudowany.

Geek

zaadoptujfaceta.pl

Wbity w T-shirt z Gwiezdnych Wojen wpatruję się w metrze w swój smartfon z Androidem. Od czasu do czasu rzuca jednak badawcze spojrzenia znad komórki. Po Politechnice rzucił się w wir pracy nad startupem, o którym usłyszymy w ciągu kilku miesięcy. Wydaje się, że jego płynna znajomość języka html utrudnia mu zdolność komunikowania się w związku, to jednak ten introwertyk może zaskoczyć kobietę na więcej niż jeden sposób. Choć jego światem są sploty kodów, nie łono natury, to zakochany potrafi dla wybranki nawet łąkę skosić. Romantyczkom z zamiłowaniem do technologii polecamy hastag #inżynier, #domator, #zkonsolądogier, #informatyk.

***

ZaadoptujFaceta.pl to niebanalny serwis społecznościowy, w którym władza należy do kobiet. Serwis zrywa ze stereotypem potulnej kobiety czekającej na księcia z bajki i odwraca role w relacjach damsko-męskich. W 2014 roku kobieta, która wykonuje pierwszy krok, nie powinna być uważana za „łatwą”. Portal odpowiada na oczekiwania generacji „wyrośniętych nastolatków”, którzy dotąd uważali serwisy randkowe za przestarzałe lub „dla prawdziwych desperatów”.

Założony przez Manuela Conejo i Florenta Steinera w 2008 roku, portal AdopteUnMec.com (francuska wersja ZaadoptujFaceta.pl) jest prawdziwym fenomenem społecznym we Francji. Francuska strona swoim oryginalnym konceptem w 5 lat zyskała ponad 8 milionów użytkowników. W Polsce ZaadoptujFaceta.pl działa od kwietnia 2013 r. i ma już ponad 150 tys. użytkowników. Serwis działa również w kilku krajach Europy i Ameryki Łacińskiej.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • unicorn party selfie frame 4 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/5-facetow-ktorych-wybiera-90-proc-polek/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ