Thursday, May 23, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / 5 facetów, których wybiera 90 proc. Polek

5 facetów, których wybiera 90 proc. Polek

Sklep z mężczyznami? Jasne, że to możliwe - Zaadoptujfaceta.pl przygotowało przygotował 5 najpopularniejszych typów miejskich facetów, jakie mogą nabyć Polki.

Przestrzeń miejska zmienia się nie tylko na poziomie nowych kawiarni czy barów. Zmiany widać też, gdy spojrzymy na to, kto w te miejsca przychodzi. Bywalcy wymuskani jak nowe fasady kamienic w centrum albo nonszalanccy jak knajpy nad Wisłą… ZaadoptujFaceta.pl – sklep z mężczyznami, na podstawie zainteresowań swoich klientek przygotował pięć najpopularniejszych typów miejskich facetów, jakie mogą nabyć Polki. Na stronie ZaadoptujFaceta.pl dają się odnaleźć po odpowiednich hashtagach.

Hipster

Zaadoptujfaceta.pl

Ekologiczna żywność, praca jako freelancer i pociąg do kina alternatywnego. Gdyby poszedł do modnego klubu – to tylko po to, by zademonstrować, że się od niego odcina. Można go wypatrzyć jak bloguje na Placu Zbawiciela lub gdy wybiera sobie nowy-używany rower na pchlim targu na Powiślu. W jego torbie na ramię znajdziesz Nietzschego, ale nocą, gdy nikt nie patrzy ogląda z wypiekami na twarzy „Taniec z Gwiazdami” na Polsacie. Z rana zaś wycisza dialogi „Mody na Sukces”, gdy dzwoni jego przyjaciółka, z którą je śniadanie w Charlotte. Można go odnaleźć go w na ZaadoptujFaceta.pl po hashtagach #artysta, #intelektualista, #fotografia oraz #wąsy.

BadBoy

ZaadoptujFaceta.pl

Wielki smok wije mu się od klatki piersiowej do przedramienia. Odgłos jego zbliżającego się motocyklu oznacza tylko kłopoty. Jest w nim coś takiego co sprawia, że kobieta czuje się jak nastoletnia buntowniczka za każdym razem, gdy jest w jego pobliżu. Całym sobą przekonuje, że poczucie stabilizacji nie jest mu pisane. Przez przypadek któregoś dnia wyszło jednak na jaw, że niedziele rezerwuje na wizyty u swojej babci, od której pobiera lekcje szydełkowania. Podpowiadamy, by wyszukiwać go po hashtagach #underground, #imprezowicz, #ogolony, #kierowcaciężarówki.

Elegancki

zaadoptujfaceta.pl

Uważany za przeciwieństwo Hipstera. Zawsze gładko wygolony, pachnący woda kolońską,w garniturze i pod krawatem.Na imprezowych zdjęciach, które wyskakują z newsfeeda na fejsie wygląda niczym żywcem wyjęty z serialu „Mad Men”. W życiu nie zobaczysz określenia freelancer w jego CV – raczej Brand Manager lub Analityk Finansowy. Od poniedziałku do piątku spotkasz go w korkach na Domaniewskiej. Po jednej whisky za dużo w Syrenim Śpiewie stracił kontrolę nad sobą i przyznał się, że jest po Akademii Sztuk Pięknych i czasami marzy, by wrócić do stylu życia z wczesnej młodości, gdy czuł się częścią artystycznej bohemy. Zwolenniczkom klasycznej elegancji proponujemy odszukanie go na ZaadoptujFaceta.pl z wykorzystaniem hastagów #wilkzwallstreet, #ładniepachnący, #garnitur, #kierownik.

Ciąg dalszy na następnej stronie

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • unicorn party selfie frame 4 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/5-facetow-ktorych-wybiera-90-proc-polek/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ