Wednesday, June 19, 2024
Home / PARTNER MK  / 45. Kongres i Targi LNE oraz Przedświąteczne Targi EKOnaturaLNE

45. Kongres i Targi LNE oraz Przedświąteczne Targi EKOnaturaLNE

Kolejna odsłona popularnej imprezy

LNE

fot. materiał Partnera

W dniach 18-19 listopada 2023 roku EXPO Kraków stanie się areną niezwykłego wydarzenia, jakim będą przedświąteczne targi EKOnaturaLNE w ramach 45. Kongresu i Targów LNE. To okazja do odkrywania ekologicznych produktów i usług oraz mariażu holistycznej filozofii z branżą beauty. To także inspirujące wykłady ekspertów, fascynujące pokazy firm z branży beauty oraz wiodące marki kosmetyczne

 

Uczestnicy EKOnaturaLNE będą mieli szansę poznać bogatą ofertę targową, wziąć udział w pokazach premierowych wielu firm, oraz spotkać wiele gwiazd i ekspertów branży beauty. Wykłady będą stanowić doskonałą okazję do zdobycia wiedzy na temat gorących trendów beauty w holistycznym podejściu do pielęgnacji i stylizacji. Wśród naszych prelegentów pojawią się m.in. Marta Gąska, Alina Korytkowska, Daniel Abratkiewicz i Paweł Janicki.

fot. materiał Partnera

Święto gwiazd i ekspertów branży beauty

Od ponad 20 lat LNE organizuje w Krakowie Kongres i Targi. To wydarzenie, na którym wystawia się kilkaset marek z branży beauty, przyciąga kilka tysięcy odwiedzających. Prócz spotkań networkingowych, nowinek produktowych i premier w strefie targowej, ogromnym zainteresowaniem cieszą się wystąpienia ekspertów.

fot. materiał Partnera

Prowadzone są one równolegle w kilku dużych salach wykładowych a skoncentrowane tematycznie na pielęgnacji gabinetowej, aparaturze zabiegowej, technologiach hi-tech w klinikach urody, procedurach smart-aging oraz z makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, rzęs i brwi, trychologii i podologii. Na scenie Paryż zobaczymy m.in. dr n. chem. Alicję Śliwowską, dr Michała Piwowarka, dr hab. n. med. Danutę Nowicką, dr Magdalenę Elsner.

fot. materiał Partnera

Inspiracje, innowacje i top marki

Targi EKOnaturaLNE oraz Kongres LNE to przestrzeń pełna inspiracji. Po raz trzynasty LNE nagrodzi najbardziej odkrywcze produkty i sprzęty w branży beauty, przyznając prestiżową nagrodę INNOWACJA LNE. Laureatów konkursu wybierze jury, w którego skład wchodzi grono ekspertów-praktyków z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz hi-tech. Celem konkursu jest wyłonienie zwycięzców spośród nowości kosmetycznych wyróżniających się innowacyjnymi składnikami, formułami i składem.

Warto zapamiętać datę i miejsce naszego wydarzenia: 18-19 listopada, EXPO Kraków. Udział w targach EKOnaturaLNE i 45. Kongresie LNE będą niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie wszystkich specjalistów i ekspertów z branży beauty, jej miłośników i entuzjastów, eko pasjonatów i zwolenników holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Twórzcie razem z nami to inspirujące i radosne wydarzenie!

Źródło: materiał Partnera MK
TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ