Monday, May 20, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 42. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Gdzie oni są? Czyli o męskiej seksualności i budowaniu prawdziwych relacji

42. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Gdzie oni są? Czyli o męskiej seksualności i budowaniu prawdziwych relacji

Kryzys męskości, bliskość, tantra

Kamil Perończyk

Kamil Perończyk / fot. archiwum własne

Jak utrzymać bliskość relacji, gdy żyjąc w XXI wieku wciąż tkwimy w społeczno-kulturowych schematach? Podczas ostatniego przed wakacjami (14.06.2023) Klubu Miasta Kobiet (KMK) będziemy poruszać się w obszarach męskiej seksualności i alchemii relacji. Porozmawiamy o kryzysach i budowaniu zdrowych związków. Poszukamy odpowiedzi na pytania: „co lubię w tobie? Co lubię w sobie?”. Gościem Specjalnym spotkania będzie psychoterapeuta i psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności Kamil Perończyk, część warsztatową poprowadzi #KobietaKrakowa Katarzyna Grochowicz

 

42. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

42. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się w formule talk&show. W pierwszej części redaktorka naczelna Aneta Pondo porozmawia z Kamilem Perończykiem, w drugiej, Katarzyna Grochowicz przeprowadzi warsztaty inspirowane tantrą. Spotkanie KMK to także okazja do poznania innych kobiet, zarówno w czasie wydarzenia, jak i zaraz po jego oficjalnej części, czyli podczas kolacji dla tych z nas, które pragną pogłębić znajomości.
Zadbamy o doskonałych i niezawodnych partnerów Klubu, którzy przekazali do giftpacków świetne prezenty. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca w Krakowie, w restauracji Vanilla Sky. 


 

 

Kamil Perończyk: O kryzysie męskości i męskiej seksualności – część I

Kamil Perończyk

Kamil Perończyk / fot. materiały Go Healthy Girl

Psycholog specjalizujący się w ludzkiej seksualności. Psychoterapeuta psychodynamiczny TFP, ukończył całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
W praktyce zajmuje się problemami szeroko pojętego zdrowia psychicznego i seksualnego, kierując się zasadami etyki poradnictwa psychologiczno-seksuologicznego.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, partnerską, psychoedukacje i poradnictwo indywidualne i partnerskie (małżeńskie).

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego PTS, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej PTPPd,
Stażysta w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, uczeń Szkoły Terapii Seksualnej.

Katarzyna Grochowicz: Alchemia relacji – część II

Katarzyna Grochowicz

Katarzyna Grochowicz / fot. Barbara Bogacka

Jest piastunką kobiecych kręgów, matką i terapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Jej osobiste doświadczenia z traumą i bólem emocjonalnym sprawiły, że może z głębokim współczuciem i wiedzą towarzyszyć innym w ich własnej drodze do uzdrowienia.
Z fascynacją angażuje się w pracę nad alchemią relacji, której tworzenie, naprawianie i odnawianie więzi staje się kluczem do rozwoju i pełni życia. Wierzy, że w naszych zranieniach tkwi potencjał do uzdrowienia. Wspiera ludzi w odzyskiwaniu siły, znalezieniu swojego głosu i odkrywaniu własnego piękna.
Od lat fascynuje ją tantra i jej wykorzystanie w odkrywaniu swojej seksualności, budowaniu zdrowych granic, rozwijaniu intymności i tworzeniu autentycznych, pełnych miłości więzi. Więcej o Katarzynie Grochowicz tutaj: https://terapeutkakrakow.pl/

Kup bilet

CO: 42. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Gdzie oni są? Czyli o męskiej seksualności i budowaniu prawdziwych relacji

KTO: Kamil Perończyk – psycholog i psychoterapeuta specjalizujący się w ludzkiej seksualności
Katarzyna Grochowicz – terapeutka Gestalt w trakcie szkolenia

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 14.06.2023 r. (środa), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY:

normalny: 129 zł
dla osób ze społeczności Kobiet Krakowa projektu Fundacji Miasto Kobiet: 99 zł – hasło dostępne jest w grupie na FB

W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne).  


 

Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! 

Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

 

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

kobieta niezależna szkolenie

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 41.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

   

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ