Thursday, July 18, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Zostań Mistrzem z „Miastem Kobiet”

Zostań Mistrzem z „Miastem Kobiet”

Zapraszamy na 4. spotkanie Klubu Miasta Kobiet. Gościem specjalnym będzie Beata Sadowska.

Metaforma Cafe - fot. Wojtek Filipek

logo klub2 małeWolisz siedzieć na kanapie czy pójść na spacer? Już biegasz czy dopiero masz zamiar zacząć? Zdrowy styl życia to dla ciebie wyświechtany slogan czy coś tak nieodłącznego jak własna skóra?

Gościem specjalnym 4. Spotkania Klubu Miasta Kobiet będzie BEATA SADOWSKA, dziennikarka (aktualnie Polsat Cafe, Radio Zet Chilli i Radio Zet), promotorka aktywnego i zdrowego życia, autorka książek I jak tu nie biegać! oraz I jak tu nie jeść! Porozmawiamy z nią o maratonach, gotowaniu, podróżowaniu, przeganianiu lenia zza kołnierza i frajdzie z życia. Jeśli chcecie autograf Beaty Sadowskiej, przyjdźcie z książkami.

I-jak-tu-nie-jesc-Beata-Sadowska

Dodatkowo w czasie spotkania zainaugurujemy akcję Zostań Mistrzem z „Miastem Kobiet” – wspólne przedsięwzięcie Fundacji Zostań Mistrzem i „Miasta Kobiet”. Chcemy zachęcić nasze Czytelniczki do codziennego ruchu. Pokazać, jak buzujące endorfiny zmieniają ospałe ciała w energetyczne wulkany. I zapowiedzieć spotkania Czytelniczek z najlepszymi trenerami.

Będzie jak zwykle dużo cudownych kobiet z pozytywną energią. Tradycyjnie rozdamy upominki. O pozostałych gościach i niespodziankach będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj koniecznie wywiad z Beatą Sadowską w najnowszym numerze „Miasta Kobiet”

Gość specjalny: Beata Sadowska
Co: 4. Spotkanie Klubu Miasta Kobiet
Gdzie: Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków (budynek CORT pod Wawelem)
Kiedy: 16 czerwca, godz. 18:00

Metaforma Cafe - fot. Wojtek Filipek

Metaforma Cafe – fot. Wojtek Filipek

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W 4. SPOTKANIU KLUBU MIASTA KOBIET? WYŚLIJ MAIL NA ADRES KLUB@MIASTOKOBIET.PL, W TREŚCI WPISZ IMIĘ I NAZWISKO. ZAPISY TRWAJĄ DO 14 CZERWCA. UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! WSTĘP BEZPŁATNY

 partnerzy 5

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ