Sunday, July 14, 2024
Home / PARTNER MK  / 4 rzeczy, o których warto pamiętać przed ślubem

4 rzeczy, o których warto pamiętać przed ślubem

Czy Twoja przedślubna checklista jest dopięta na ostatni guzik?

Czy Twoja przedślubna checklista jest dopięta na ostatni guzik? / fot. materiały prasowe

Czy Twoja przedślubna checklista jest dopięta na ostatni guzik? Kto choć raz planował ślub, ten wie, że kolejka spraw, o których trzeba pamiętać zdaje się nie mieć końca. My dopiszemy do niej jeszcze jedną pozycję – wizytę u dentysty

Czy Twoja przedślubna checklista jest dopięta na ostatni guzik? / fot. materiały prasowe

Choć nie jest to najbardziej oczywista sprawa podczas planowania Waszego wielkiego dnia, warto przyjrzeć się również swojemu uśmiechowi, a jeszcze lepiej, pozwolić na to specjaliście. Zobacz krótki przegląd zabiegów, które mogą Cię szczególnie zainteresować i sprawią, że Twój uśmiech, będzie dobrze wyglądać nie tylko na ślubnych zdjęciach.

1. Wybielanie zębów
Wystarczy jedna wizyta, a uśmiech będzie bielszy niż Twoja suknia, obiecują reklamy. I faktycznie, wybielanie poprzez naświetlanie lampą Beyond Polus to nie tylko rozjaśnienie koloru zębów, ale również redukcja przebarwień i osadów. Zawsze powinna poprzedzać je higienizacja jamy ustnej czyli usunięcie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja.
Zabieg i efekty: Bezpieczny i szybki. Efekt utrzymuje się nawet do 2 lat, pod warunkiem właściwej pielęgnacji.
Termin: 5-8 tygodni przed ślubem

2. Niewidoczna ortodoncja
Czasy, kiedy słów „ortodonta” i „aparat na zęby” nie wypadało wymawiać przy przyszłej pannie młodej odeszły już w zapomnienie. Nowoczesna ortodoncja to wyjmowane, indywidualne nakładki na zęby, wykonane z przezroczystego silikonu. Za ich pomocą można korygować większość wad zgryzu, są niemal niewidoczne, a co najważniejsze łatwo wyciągnąć je na czas posiłku czy ważnej okazji.
Efekty i czas leczenia: W zależności od wady zgryzu, od 7 tygodni do 18 miesięcy.
Termin: Rok przed ślubem, choć aparat można zacząć nosić w każdej chwili.

3. Stomatologia estetyczna
Licówki, korony uzupełniające braki w uzębieniu, a nawet komputerowe projektowanie uśmiechu to nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że hollywoodzki uśmiech nie jest już poza naszym zasięgiem. Warto umówić się na konsultację do sprawdzonej kliniki i porozmawiać o swoich potrzebach, a także sprawdzić dostępne opcje leczenia i zapoznać się z wyceną.
Termin: 12-10 miesięcy to czas w którym można przeprowadzić większość zabiegów.

4. Medycyna estetyczna
Nowoczesne podejście do medycyny estetycznej to delikatne preparaty na bazie kwasu hialuronowego i natychmiastowe, naturalne efekty. Co możesz zrobić? Głębokie nawilżenie i odświeżenie skóry, podkreślenie kształtu i koloru ust, a także wypełnienie pierwszych zmarszczek czy korektę owalu twarzy. Dyplomowany lekarz i sprawdzone miejsce to podstawa.
Efekty i termin: Tzw. „zabiegi lunchowe” trwają max. 45 minut, a ich efekty widoczne są niemal od razu i utrzymują się do roku. Optymalny czas na ich wykonanie to 1-2 miesięcy przed ślubem.

Sprawdzone adresy
Dentestetica – klinika stomatologii estetycznej
Kraków, ul. Kamienna 21, tel. 887 05 05 01

Stomatologia ślubna – Miniportal stworzony przez Dentestetica dla wszystkich planujących ślub i chcących przy tej okazji zadbać o swój uśmiech – www.stomatologiaslubna.pl Kompletny opis zabiegów, porady, kalendarz przedślubny i atrakcyjne zniżki. Warto zajrzeć.

Stomatologia ślubna na FB 

Ważne daty
22-25 listopada 2017 – WHITE FRIDAY

Zapamiętaj te daty! / fot. materiały prasowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wpadnij na targi ślubne i odwiedź stoisko Dentestetica.
14 stycznia 2018 – Targi Ślubne z widokiem na Wawel, ICE, Kraków, ul. Konopnickiej 17
21 stycznia 2018 – Góralskie Targi Ślubne, Gerlach Expo, Zakopane, ul. Balzera 21 d

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Fotograf ślubny Warmia Mazury 1 listopada, 2020

    Brawo za liste

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ