Wednesday, May 22, 2024
Home / PARTNER MK  / 4 aplikacje dla aktywnej kobiety, które musisz mieć w swoim telefonie

4 aplikacje dla aktywnej kobiety, które musisz mieć w swoim telefonie

Kobieca aktywność przyciąga oferty jak magnes

Aplikacje na smartfona dla aktywnych kobiet

fot. Pexels

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie funkcjonalnych aplikacji na smartfona, wpisujących się w potrzeby aktywnych kobiet, które cenią sobie zdrowie, ale i wygodę oraz oszczędność czasu. Przeczytaj i sprawdź, jakie programy warto mieć w telefonie!

 

Programy treningowe Leap Fitness Group

Jeżeli szukasz internetowych planów treningowych, koniecznie zainstaluj wybrane aplikacje na smartfona, stworzone przez Leap Fitness Group. Dlaczego opłaca się je pobrać? Programy są praktycznie podzielone w odniesieniu do partii ciała, jakie chcesz trenować i proponują użytkownikom gotowe plany na wybraną liczbę dni. Dzięki temu oszczędzasz czas na samodzielnym planowaniu aktywności i poszukiwaniu odpowiednich ćwiczeń, co jest często trudne, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem. Atutem tego rodzaju aplikacji na smartfona  jest to, że znajdziesz w nich treningowe propozycje na różnych poziomach zaawansowania, które bez trudu wykonasz w domu i to bez dostępu profesjonalnego sprzętu. Funkcjonalność oprogramowania potwierdzają komentarze zgromadzone pod panelem instalacyjnym na platformie Sklep Google i średnia ocena 4,9/5 po uwzględnieniu 2 milionów głosów. Jeśli natomiast chcesz nagrywać filmy lub robić zdjęcia w trakcie treningów, dobierz telefon z najlepszym aparatem.

Aplikacje na smartfona dla rowerzystek ‒ Strava

Strava znana jest przede wszystkim jako aplikacja na smartfona dla rowerzystów i kolarzy, jednak bardzo często korzystają z niej także osoby uprawiające jogging. Program do złudzenia przypomina niedziałający już serwis Endomondo, tyle że przez użytkowników oceniany jest zdecydowanie lepiej. Obsługę ułatwia prosto i czytelnie zaprojektowany panel podzielony na moduły, w których sprawdzisz informacje o treningach swoich znajomych, odkryjesz nowe trasy, znajdziesz swój profil i rozpoczniesz trening (funkcja record). Pamiętaj, aby przed startem włączyć GPS. W trakcie treningu na bieżąco możesz obserwować swoje postępy i kontrolować czas. Natomiast po skończonej sesji na ekranie pojawi się mnóstwo przydatnych informacji, takich jak przebyty dystans, czas ogólny, średni czas na kilometr, ilość spalonych kalorii czy pokonane przewyższenie. Aplikację w wersji premium bez trudu skomunikujesz z zegarkiem, dzięki czemu dostępne staną się także inne zaawansowane pomiary.

Pogotowie Dietetyczne ‒ podstawowa aplikacja na smartfona

Jako aktywna kobieta dbasz o to, co jesz, ale pewnie nie zawsze masz czas na poszukiwanie sprawdzonych i zdrowych przepisów czy kontrolowanie liczby kalorii. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest instalacja funkcjonalnej aplikacji Pogotowie Dietetyczne, w której znajdziesz wiele przydatnych na co dzień opcji. Producenci reklamują apkę jako mobilną encyklopedię wiedzy i nie jest to stwierdzenie bezpodstawne. Program zawiera bowiem opisy różnych diet, poradniki dietetyczne, a ponadto pozwala zapoznać się z rozmaitymi pojęciami naukowymi, które dla większości osób brzmią niezrozumiale. Dzięki temu można świadomie dbać o zdrowie, zwiększając ciągle swoją wiedzę. Oprócz edukacyjnych zakładek dostępne są także wyjątkowo praktyczne funkcje. Mowa tu o dzienniczku, w którym zapiszesz, co jesz, ile śpisz i jak wyglądają Twoje treningi. Dodatkowo odnajdziesz tutaj mnóstwo wykresów i wygodną listę zakupów.

Water Time – kontrola nawodnienia

Wydaje Ci się, że pijesz odpowiednią ilość wody? Lepiej to sprawdzić niż bazować na intuicji. Wykorzystując Water Time, zyskasz wirtualnego asystenta, który przypomni Ci o regularnym nawadnianiu, ale na samym początku poprosi Cię o wypełnienie kilku ankietowych pól. Następnie precyzyjnie obliczy zapotrzebowanie na wodę, uwzględniając Twoją wagę, wzrost, poziom aktywności, a nawet mikroklimat, w którym funkcjonujesz. Więcej interesujących aplikacji poznasz w trakcie lektury artykułów poradnikowych w serwisie komorkomat.pl.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ