Wednesday, May 29, 2024
Home / PARTNER MK  / 3w1 od Farmony

3w1 od Farmony

Jedyne takie miejsce, które zaspokoi potrzeby ciała, umysłu i duszy

Farmona

W Farmona Wellness & SPA o ciało, umysł i duszę zadbają specjaliści / fot. materiały prasowe

Indywidualność, niepowtarzalność i symbioza z naturą – te trzy idee, leżące u podstaw filozofii Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, towarzyszyły stworzeniu Farmona Hotel Business & SPA. Bliskość natury i źródło inspiracji z przyrodą gwarantowane są przez piękne otoczenie hotelu: stuletni park, urokliwe alejki, letni taras oraz łąkę piknikową z leżakami w słońcu. Tu z pewnością ukoisz zmysły

Farmona

Farmona Hotel Business & SPA / fot. materiały prasowe

Hotel
Farmona Business & SPA to wielokrotnie nagradzany, kameralny krakowski obiekt o wysmakowanych wnętrzach i wykwalifikowanym personelu. Do dyspozycji gości pozostają pełne elegancji wnętrza, indywidualnie aranżowane i klimatyzowane pokoje, minibary i kosmetyki Farmona w pokojach, a także sale konferencyjne, bezpłatne, szybkie wi-fi i monitorowany parking. Otoczenie hotelu, ogródek letni i dwie parkowe altany (romantyczna i grillowa) pozwolą odpocząć i osiągnąć harmonię po dniu pełnym wrażeń. Największe atuty hotelu to także prawdziwe Balijskie Spa i Restauracja Magnifica.

Farmona

Romantyczna altana hotelu Farmona Business & SPA / fot. materiały prasowe

SPA
Farmona Wellness & SPA to miejsce, w którym natura stanowi źródło urody, harmonii i relaksu. Niepowtarzalna atmosfera prawdziwego balijskiego spa otuli zmysłową wonią azjatyckich kwiatów, ziół i olejków eterycznych. Wyciszeniu i równowadze sprzyjają stylowo urządzone wnętrza, relaksacyjna muzyka i specjaliści, którzy zadbają o ciało, umysł i duszę. To właśnie tu indonezyjscy terapeuci, absolwenci najlepszych szkół masażu i naturalnych terapii z wyspy Bali, wykonają innowacyjne zabiegi i masaże. W ofercie Farmona Wellness & SPA znajdują się między innymi: masaż kamieniami wulkanicznymi, masaż relaksacyjny, a także zabiegi oczyszczające, regenerujące i odżywcze.

Farmona

W Farmona Wellness & SPA o ciało, umysł i duszę zadbają specjaliści / fot. materiały prasowe

Restauracja
W wysmakowanych wnętrzach z nowoczesnym kominkiem i widokiem na malowniczą okolicę parku serwowane są lekkie dania kuchni wellness. Restaurację Magnifica w Farmona Hotel Business & SPA prowadzą znakomici mistrzowie kuchni, kulinarni kosmopolici. Wyjątkowość miejsca wyraża się w dyskretnej trosce o każdego gościa, zrozumieniu jego potrzeb i spełnieniu oczekiwań.

Farmona

Wysmakowane wnętrza Restauracji Magnifica w Farmona Hotel Business & SPA / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노사이트 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/3w1-od-farmony/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ