Wednesday, May 29, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 38. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Matczyna Rana. Jak dobrze zarabiać i stać się widoczną w biznesie?

38. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Matczyna Rana. Jak dobrze zarabiać i stać się widoczną w biznesie?

Jak jej uleczenie wpływa na zarabianie, pokazywanie się światu i odnoszenie sukcesu?

Od lewej: Anna Burdajewicz, Katarzyna Maria Zawadzka / fot. B. Bogacka

„Tym się zajmuję, jestem w tym świetna i tyle to kosztuje”

– mówią kobiety, które są dla siebie dobre. Niestety, większość z nas ma problem z wyceną swoich usług.
– By świetnie zarabiać na swoim biznesie, nie wystarczy matematyczna analiza tego, jak się wycenić, by się opłaciło. Pieniądze są wynikiem tego, na ile sobie pozwolisz, zająć sobą miejsce w świecie – mówi Anna Burdajewicz, a Katarzyna Maria Zawadzka dodaje, że pewności siebie można i trzeba się nauczyć. 38. spotkanie Klubu Miasta Kobiet już 6 października w restauracji Vanilla Sky w Krakowie

 

Matczyna Rana a sukces zawodowy i zarabianie

Głębokie poczucie braku własnej wartości, toksyczny związek, zastój w biznesie albo niskie zarobki można tłumaczyć trudną relacją z matką. Kobiety z Matczyną Raną doświadczają trudności w pokazaniu się światu, w mówieniu o wartości, jaką niesie ich praca, mają problem z wyceną swoich usług, produktów, zaniżają ceny, sabotują swoją pracę, „chcą, ale nie mogą”, towarzyszy im opór, wstyd, poczucie winy. Wchodzą w trudne związki. Czy możliwe jest uzdrowienie Matczynej Rany i jak to zrobić?
Podczas wydarzenia porozmawiamy o drodze wewnętrznej zmiany: od skulonej i niezasługującej, zawsze gorszej dziewczynki, do wewnętrznej matki, która mówi, << kochanie, idź do świata, pokaż się. Stoję za tobą, patrzę na ciebie i wiem, że to jest twoje miejsce. >>. Bo kiedy matka tak mówi, to jest to prawdą. Dzisiaj my możemy dla siebie stać się czułymi matkami, które dmuchają w nasze żagle. 

Część I: Anna Burdajewicz

Anna Burdajewicz

Anna Burdajewicz / fot. Barbara Bogacka

Gościnią Specjalną w pierwszej części będzie Anna Burdajewicz – terapeutka ustawień systemowych Berta Hellingera, coachka transformacyjna i mentorka biznesów online, która pomaga uduchowionym kobietom biznesu świetnie zarabiać na swojej wiedzy, pasji i doświadczeniu, pracując z każdego miejsca na świecie. Dzięki niej, przedsiębiorczynie budują spójne i dochodowe biznesy online.

– Uczę, jak sprzedawać swoją wiedzę w sieci bez sprzedawania swojej duszy. Ale zanim do tego dojdzie, pomagam moim klientkom uwolnić mentalne blokady w ich głowach

– mówi Anna Burdajewicz.

Dowiedz się: 
Kim jest Anna Burdajewicz?

 

Część II: Katarzyna Maria Zawadzka

kk

Katarzyna Maria Zawadzka w obiektywie Barbary Bogackiej

W drugiej części wydarzenia, Katarzyna Maria Zawadzka poprowadzi warsztat na temat tego, jak stać się widoczną. Aktorka, w kilku prostych krokach pokaże – a uczestniczki doświadczą – jak stać się pewniejszą siebie, jak pełniej czerpać ze swoich wewnętrznych zasobów i jak obłaskawić wewnętrzną krytykę, która często staje nam na drodze do odważniejszego pokazania siebie światu.

– To co wyróżnia moją pracę, to bardzo skuteczne wykorzystywanie narzędzi aktorskich do trenowania umiejętności podwyższających jakość funkcjonowania zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej

– mówi trenerka rozwoju przez aktorstwo.

Sprawdź:
Kim jest Katarzyna Maria Zawadzka?

 

Wydarzenie odbędzie się w formule talk-show w restauracji Vanilla Sky w Krakowie. Czekają na was inspirujące rozmowy na żywo, warsztaty, networking, upominki, a dla chętnych – poklubowa kolacja w towarzystwie kobiet, które chcą wiedzieć więcej.

 

Kup bilet na 38. spotkanie Klubu Miasta Kobiet


 

CO: 38. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Matczyna Rana. Jak dobrze zarabiać i stać się widoczną w biznesie?

KTO
:
Anna Burdajewicz – coachka transformacyjna, terapeutka ustawień systemowych Berta Hellingera i mentorka biznesów online.

Katarzyna Maria Zawadzka – aktorka, trenerka oraz pedagożka. Twórczyni projektu sceniczno-internetowego „NIEprzykładna Mama – nieprzykładnie o macierzyństwie.”

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków
KIEDY: 6 października 2022 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00
BILETY: 99 zł
W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). 

Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! 

Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

 

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

kobieta niezależna szkolenie

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 38.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Partnerzy 38. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Kup bilet


 

  

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ