Friday, July 12, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / 38. Kongres i Targi LNE – branża beauty w wersji PRO

38. Kongres i Targi LNE – branża beauty w wersji PRO

Weź udział w najważniejszej imprezie branży beauty!

LNE, targi beauty, medycyna estetyczna, wydarzenia

38. raz spotkają się najwięksi branży beauty / fot. materiały prasowe

Już 17-18 listopada 2018 w Expo Kraków odbędzie się 38. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! To kultowe już wydarzenie w branży beauty z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów

 

Podczas 38. Kongresu i Targów LNE postaramy się jak zwykle zapewnić uczestnikom mnóstwo inspiracji i eksperckiej wiedzy. Dodatkowo planujemy wprowadzenie kilku nowych rozwiązań (powiększona główna sala wykładowa czy nowy tematyczny podział na sektory wystawiennicze) dzięki którym zarówno uczestnicy, jak i wystawcy odczują najwyższy komfort i będą mogli skorzystać z rozszerzonego programu kongresowego!
W programie tej edycji wydarzenia znajdzie się aż 8 sprofilowanych sesji edukacyjnych: Główna (kosmetologia, medical beauty, healthy aging), Biznes i komunikacja, Trychologia estetyczna, Podologia, Nails of the future, Make-up, Makijaż permanentny i Kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe.

 

Podczas jesiennej edycji Kongresu jak zawsze odbędą się cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty Masterclass – tym razem z zakresu biznesu, make-up’u i psychologii. A ponieważ chcemy inspirować profesjonalistów do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy, nie zabraknie też premier ciekawych książek oraz spotkań z ich autorami.

 

Sprzedaż biletów i karnetów na 38. Kongres i Tragi LNE rozpocznie się 1 września od specjalnej akcji promocyjnej HAPPY DAYS.

 

Szczegóły programu wydarzenia na www.lne.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ