Wednesday, May 29, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Jak śnić. Jak żyć

37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Jak śnić. Jak żyć

Czy przyszłość zależy od nas, czy jesteśmy zakładniczkami przeznaczenia?

mona cichon i aga siejka

Mona Cichoń i Aga Siejka / fot. Miłosz Cichoń/ archiwum prywatne

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało twoim życiem, a ty będziesz nazywał to przeznaczeniem”

– głosił Karol Gustaw Jung. Czy rzeczywiście tak jest? 30 czerwca 2022 r. porozmawiamy o snach – ich interpretacji i wpływie na nasze wybory. 

Podczas 37. spotkania Klubu Miasta Kobiet dowiemy się tego, jak sprawy nieświadome uczynić świadomymi. Gościniami Specjalnymi będą: Mona Cichoń – organizatorka Kręgów Snów, dla której praca ze snami jest codzienną praktyką duchową oraz Aga Siejka – HR-ka, soul coachka i miejska ogrodniczka.
Wydarzenie odbędzie się w formule talk-show w restauracji Vanilla Sky w Krakowie. Czekają na was inspirujące rozmowy na żywo, warsztaty, networking, upominki, a dla chętnych – poklubowa kolacja w towarzystwie kobiet, które chcą wiedzieć więcej.

 

Część I: Mona Cichoń

Mona Cichoń

Mona Cichoń / fot. Miłosz Cichoń

Mona Cichoń pracuje ze snami, korzystając z różnych metod – od rdzennych tradycji, przez nauki buddyjskie, po współczesne psychologiczno-naukowo-rozwojowe badania. Regularnie zwołuje Kręgi Snów, prowadzi warsztaty pracy ze snami i sesje indywidualne. Towarzyszy ludziom w ich procesach uzdrawiania, wykorzystując wszystkie metody, które łączą się ze sobą, uzupełniają i wspierają wzajemnie. Praktykuję też komunikację międzygatunkową z Plemieniem Roślin i Zwierząt i gotowanie intuicyjne.


Dowiedz się koniecznie:

Jak mieć świadomy sen?

 

Część II: Aga Siejka

Aga Siejka Miasto Kobiet portal dla kobiet

Aga Siejka / fot. Barbara Bogacka

Aga Siejka – HR-ka, soul coachka i miejska ogrodniczka. Na codzień rozmawia zarówno z managerami w korporacji, jak i i z roślinami. Prowadzi warsztaty, na których uczy alchemi emocji, pracy z kobiecą energią, cyklicznością i z roślinami. Podczas 37. spotkania Klubu Miasta Kobiet, Aga poprowadzi warsztaty o tym, jak podejmować decyzje zgodnie z wewnętrzną mądrością.

 

Kup bilet na 37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet


 

 

 

CO: 37. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Jak śnić. Jak żyć
KTO:
I. część spotkania: Mona Cichoń – zwołuje i trzyma Kręgi. Koordynuje organizację Zgromadzenia Kręgów Kobiet. Jest uznana za Starszą w kręgu. Pobiera nauki od Grandmother Arapaty, które głównie dotyczą pracy z Łonem, Przodkami, prowadzenia Ceremonii, trzymania swojej Świętej Przestrzeni. Jej Nauczycielami są: David Thomson, Tanna Jakubowicz-Mount, Amelia Kinkade.
II. część spotkania: Aga Siejka – certyfikowana soul coachka, wspiera klientki w uzdrawianiu relacji z samą sobą i z innymi, w zmianie przekonań i rozwoju opartym o ich unikalne talenty, w wyciąganiu na światło dzienne głęboko ukrytych pragnień i wprowadzaniu życiowych oraz zawodowych zmian.
GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków
KIEDY: 30 czerwca 2022 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00
BILETY: 99 zł
W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). 

Prosimy o przemyślane zakupy. W przypadku rezygnacji z wydarzenia, możesz przekazać bilet koleżance lub zamienić na udział w kolejnym. Fundacja Miasto Kobiet zwraca koszt rezygnacji uczestnictwa w imprezie w wyjątkowych sytuacjach, nie później niż na 48 godz. przed imprezą. W przypadku zmiany terminu z przyczyn niezależnych od organizatora, bilet nie traci ważności. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! 

Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

 

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

kobieta niezależna szkolenie

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Partnerzy 37. spotkania Klubu Miasta Kobiet

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 37.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Kup bilet


 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ