Tuesday, May 28, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Ona. Dobre ciało

36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Ona. Dobre ciało

36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się wokół tematu poszukiwania przyjemności i radości płynącej z eksplorowania seksualności

kamila raczynska chomyn

Kamila Raczyńska-Chomyn / fot. Aleksandra Mecwaldowska

Niektóre kobiety nigdy nie widziały swojej wulwy, nie przeżyły orgazmu ani nie wiedzą, gdzie mają mięśnie dna miednicy. Inne twierdzą, że na coś są „za stare”, „za grube” czy „zbyt nudne”. Już 28 kwietnia 2022 r., podczas 36. spotkania Klubu Miasta Kobiet z ekspertką w dziedzinie zdrowia intymnego Kamilą Raczyńską-Chomyn porozmawiamy o naszej seksualności i o tym, o czym w samotności milczą kobiety. W drugiej części wydarzenia poznasz stylistkę Justynę Kowalcze, która pokaże, w jaki sposób ubrania mogą wyzwalać w nas moc 

 

To spotkanie już się odbyło. Zobacz i przeczytaj relację z niego:

36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Kamila Raczyńska-Chomyn RELACJA

 

 

Część I: Kamila Raczyńska-Chomyn

dobre ciało portret

Kamila Raczyńska-Chomyn / fot. Aleksandra Mecwaldowska

36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się wokół tematu poszukiwania przyjemności i radości płynącej z eksplorowania seksualności. To wszystko w formule talk-show połączonego z warsztatami przy filiżance kawy lub lampce wina w przestrzeniach restauracji Vanilla Sky w Krakowie (ul. Flisacka 3). Wydarzenie składa się z dwóch części – wywiadu na żywo i części warsztatowej.
Pierwszą Gościnią Specjalną będzie Kamila Raczyńska-Chomyn – edukatorka seksualna, instruktorka treningu mięśni dna miednicy, doula i autorka projektu Dobre Ciało, w ramach którego pomaga kobietom wrócić do siebie po trudnych zdarzeniach, jak poronienie lub doświadczenie przemocy i na nowo cieszyć się własnym ciałem.

– A jakie są twoje intymne problemy, o których wstydzisz się powiedzieć nawet przyjaciółce? Niejedna dała sobie wmówić, że ból miesiączkowy lub w trakcie współżycia to „taka pani uroda”

– pyta Kamila Raczyńska-Chomyn w przedmowie swojej najnowszej książki „Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy”, w której wraz z Eweliną Tyszko-Bury zaprosiły kobiety do podróży w głąb własnego ciała. Autorki ze szczególną troską przyglądają się w niej powszechnym doświadczeniom życiowym kobiet, które dotychczas były pomijane.

Część II: Justyna Kowalcze

Justyna Kowalcze

Justyna Kowalcze / fot. Barbara Bogacka

– Zależy mi, aby po spotkaniu każda kobieta wyszła z niego pewna swojej sprawczości i tego, że może być szczęśliwa i spełniona na swoich zasadach

– mówi osobista stylistka, kreatorka wizerunku, kolorystka i Kobieta Krakowa. Justyna Kowalcze poprowadzi warsztaty, dzięki którym dowiemy się, jaki ubrania wspierają naszą pewność siebie.


Poznaj historię bohaterki 26. KMK:

  Kobieta Krakowa: Justyna Kowalcze


Kup bilet na 36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet


 

CO: 36. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Ona. Dobre ciało
KTO:
I. część spotkania: Kamila Raczyńska-Chomyn znana też jako Dobre Ciało, edukatorka seksualna, doula.
II. część spotkania: Justyna Kowalcze – stylistka, kreatorka wizerunku, kolorystka
GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków
KIEDY: 28 kwietnia 2022 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00
BILETY: 99 zł
W cenie biletu: spotkanie i warsztaty; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda). Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne). 

Uwaga. Ze względu na panujące obostrzenia, spotykamy się w kameralnym gronie – liczba miejsc ograniczona. Jeśli przed wydarzeniem zauważysz u siebie objawy infekcji, poinformuj nas o tym. Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

Co to jest Klub Miasta Kobiet?

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

 

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

kobieta niezależna szkolenie

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka

 

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna:

Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata:

Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola:

Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.

Kasia:

Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena:

W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.


Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.

Masz ochotę pokazać swoje produkty lub usługi podczas 36.KMK? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Kup bilet


 

Partnerzy 36. spotkania KMK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna Maria 25 kwietnia, 2022

    ojjj, będzie się działo!!!!!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ