Monday, April 15, 2024
Home / Kultura  / 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE

Jesteś związana zawodowo z branżą beauty, pasjonują Cię trendy w kosmetyce? Musisz tam być!

Początek kwietnia to wyjątkowo urodziwy czas! / fot. materiały prasowe

Już w dniach 1-2 kwietnia w Krakowie odbędzie się 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem tego kultowego już w branży beauty wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 22 lat inspiruje i edukuje specjalistów związanych z branżą

Początek kwietnia to wyjątkowo urodziwy czas! / fot. materiały prasowe

Początek kwietnia to wyjątkowo urodziwy czas! / fot. materiały prasowe

Przy każdej edycji Kongresu i Targów LNE organizatorzy starają się czymś pozytywnie zaskoczyć Uczestników imprezy – podczas 35. Kongresu i Targów LNE także nie zabraknie niespodzianek!
Tej wiosny LNE połączyło siły z Europejską Fundacją Spa, czego efektem jest odbywający się po raz pierwszy w ramach Kongresu LNE Europejski Kongres Spa, skierowany do managerów i dyrektorów ośrodków spa & wellness. Hasłem przewodnim spotkania będą „Innowacyjne strategie rozwoju spa”, a swoje wykłady potwierdzili już światowi eksperci z Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski.

„Oczkiem w głowie” Redakcji LNE jak zwykle jest program merytoryczny Kongresu, który tworzy 5 sesji edukacyjnych przygotowanych we współpracy z wybitnymi ekspertami-praktykami z branży beauty. W tej edycji odbędą się sesje: ogólna (anti-aging, medical beauty, body ekspert, trend raport), biznes i komunikacja, masaż & wellness, trychologia estetyczna oraz make-up.

Broszurę kongresową możecie przejrzeć tu.
Podczas Kongresu odbędą się też aż 4 warsztaty Masterclass, które poruszą gorące branżowe tematy – podologii, mikroodżywiania, make-upu oraz trychologii.

Z kolei najnowsze zabiegi zostaną zaprezentowane przez Wystawców podczas dwudniowej sesji pokazów premierowych oraz na otwartej scenie pokazów manicure’u.

Chcecie więcej? Nie ma problemu! Podczas dwóch dni Kongresu będzie można spotkać się z autorami bestsellerowych książek, przetestować produkty wyróżnione w konkursie Innowacje LNE oraz skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertów z Wielkiej Brytanii, Włoch, Indii, Izraela, Szwecji, Francji i Polski, a także zrobić zakupy w promocyjnych cenach! W części targowej swoja ofertę zaprezentuje ponad 200 Wystawców – najlepszych marek kosmetycznych z Polski i całego świata!

UWAGA: Promocyjne ceny biletów i karnetów na 35. Kongres i Targi LNE tylko do 27 marca 2017 na www.lne.pl.
Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Do zobaczenia w Krakowie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ