34. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Też tak mam!
Niedoskonałych kobiet jest miliony i świat się w końcu musi od nas odczepić! 30 listopada 2021 pokażemy, że każda z nas ma podobnie

Magda Kostyszyn będzie Gościnią Specjalną 34.KMK/ fot. materiały prasowe
Gościnią Specjalną 34. spotkania Klubu Miasta Kobiet będzie Magdalena Kostyszyn – jedna z najpopularniejszych w Polsce blogerek, która rozpoznawalność zyskała jako Chujowa Pani Domu. Drugą część wydarzenia poprowadzi dr Elżbieta Kluska-Łabuz. Specjalistka od kryzysu pokaże, w jaki sposób wykorzystywać go do własnego wzrostu i rozwoju
– Spotkanie odbędzie się w formule talk-show połączonego z warsztatami przy filiżance kawy lub lampce wina w przestrzeniach restauracji Vanilla Sky w Krakowie. Zapraszamy już od godz. 17.00! Andrzejkowy wieczór uświetnią wróżko-czarodziejki: soul coachka Aga Siejka i Kwantowa Wiedźma – Ewa Czarnecka-Doniec, które odkryją przed nami nieco świetlanej przyszłości.
– Spotkanie to przede wszystkim okazja, by porozmawiać i poznać inne kobiety! Magdalena Kostyszyn z przyjemnością podpisze swoją książkę. Autorka będzie dla was dostępna przed wywiadem i krótko po. Na miejscu będzie możliwość kupienia najnowszej książki bohaterki wieczoru. „Też tak mam” w cenie 40 zł – uwaga – płatność możliwa jedynie gotówką.
– Zachęcamy też do odwiedzania stoisk naszych partnerów. Będzie można nie tylko pooglądać, ale pod czujnym okiem brafiterki wypróbować biustonosze z najnowszej kolekcji skandynawskiej marki Change Lingerie. Warto przyjść wcześniej!
– Na zakończenie tym z was, które odczuwają niedosyt, proponujemy wspólną kolację. Chciałaś zapytać o coś więcej, ale nie zdążyłaś? A może potrzebujesz omówić swój pomysł na życie lub biznes z innymi kobietami? Wszystkie chętne osoby, które po zakończeniu spotkania KMK chciałyby pobyć z uczestniczkami i organizatorkami dłużej, zachęcamy do wzięcia udziału w rozmowach przy stole. Możesz zjeść lub wypić, to na co masz ochotę. Cena biletu wstępu nie obejmuje udziału w kolacji (każdy płaci za siebie). Nie musisz zgłaszać udziału teraz, wystarczy jak zrobisz to na miejscu, przy wejściu na wydarzenie. W restauracji Vanilla Sky wszystko jest pyszne!
– Rozpoczynamy o 18.00! 34. spotkanie Klubu Miasta Kobiet będzie transmitowane na żywo na Facebooku Miasta Kobiet FB/@MiastoKobietMK
Część I. Też tak masz?
„Depresja? Jaka depresja? Poszłabyś do normalnej pracy, toby ci przeszło”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”.
✦ Jaka jest codzienność kobiet we współczesnej Polsce?
✦ Dlaczego trywializowanie i ośmieszanie problemów nam nie służy?
✦ Czy zajmowanie się domem to hobby, czy może jednak praca?
✦ Czy komentarz „fajne masz cycki” jest komplementem?
✦ Czy krótka sukienka jest zaproszeniem do gwałtu?
O to wszystko zapytamy Magdalenę Kostyszyn, autorkę najnowszej książki „Też tak mam” – o poczuciu winy, ale też o wszystkich powszechnych problemach, o których polskie kobiety nie mówią głośno.
Magdalena Kostyszyn

Magda Kostyszyn / fot. materiały prasowe
– blogerka, literatka, businesswoman, matka, superbohaterka „Wysokich Obcasów”, rozpoznawalność zyskała jako Chujowa Pani Domu (100 tys. obserwujących na FB i 200 tys. followersów na IG).
Pięć lat temu napisała bestsellerowy antyporadnik. Kolejna książka, „Też tak mam”, otwiera zupełnie nowy rozdział w jej życiu literackim.
Część II. Pierwsza pomoc w kryzysie
„Ja też tak mam” – odnosi się również do doświadczania kryzysów psychologicznych, są one bowiem doświadczeniem bardzo powszechnym i wspólnym dla wielu z nas.
Dlatego w drugiej części spotkania dr Elżbieta Kluska-Łabuz, opowie o tym, co jest ważne w udzielaniu pierwszej pomocy w kryzysie psychologicznym, jak kryzys rozpoznawać u siebie lub bliskich a przede wszystkim rzuci nieco światła na to, że doświadczenie kryzysu może stać się momentem pozytywnej i przełomowej zmiany życiowej.
dr Elżbieta Kluska-Łabuz

Elżbieta Kluska-Łabuz / fot. Barbara Bogacka
Psycholożka, interwentka kryzysowa, mentorka kryzysowa, specjalistka w tematyce kryzysu i stresu, Kobieta Krakowa. Współtwórczyni Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu. Wyróżnia ją skupianie się na pozytywnych aspektach płynących z doświadczenia kryzysu oraz na tym jak wykorzystywać takie doświadczenia do własnego wzrostu i rozwoju.
Kup bilet!
CO: 34. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Też tak mam!
KTO:
I. część spotkania „Też tak masz?”: Magdalena Kostyszyn – blogerka, literatka, businesswoman, matka.
II. część spotkania „Pierwsza pomoc w kryzysie”: warsztaty poprowadzi psycholożka dr Elżbieta Kluska-Łabuz, Kobieta Krakowa.
GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków
KIEDY: 30 listopada 2021 r. (wtorek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00
BILETY: 99 zł
W cenie biletu: spotkanie z Magdaleną Kostyszyn i warsztaty z Elżbietą Kluską-Łabuz; napoje (do wyboru: wino, kawa lub herbata lub sok lub woda) oraz kosmetyczny upominek od Sylveco. Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji i motywacji (bezcenne).
Uwaga. Ze względu na panujące obostrzenia, spotykamy się w kameralnym gronie – liczba miejsc ograniczona. Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.
Co to jest Klub Miasta Kobiet?
Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sex coachka Karo Akabal, Marta Niedźwiecka – także sex coachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila Rowińska, Joanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu, wielu innych.

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

15. KMK [maj 2017] / fot. Beata Majka

Jubileuszowy Klub Miasta Kobiet z Kamilą Rowińską w Krakowie / fot. Martyna Szulakiewicz

Gościem Specjalnym 15.KMK był Janusz Radek / fot. Beata Majka
Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:
Joanna:
Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.
Beata:
Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!
Ola:
Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam.
Kasia:
Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!
Magdalena:
W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.
—
Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet.
Masz ochotę nas wesprzeć? Chcesz zostać Partnerem spotkania? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255
Kup bilet!