Thursday, May 30, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / 33. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Afirmacja życia

33. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Afirmacja życia

Nowa, zmieniona i jeszcze lepsza formuła Klubu!

anna bajorek dołba i aga szuścik

Od lewej: Anna Bajorek-Dołba i Aga Szuścik będą Gościniami Specjalnymi 33. spotkania KMK / fot. Aga Szuścik/Barbara Bogacka

Po przerwie wracamy w wielkim stylu! Ponownie zobaczymy się w kobiecym gronie, poznamy fascynujące historie i techniki opanowywania trudnych emocji w codziennym życiu


33. spotkania Klubu Miasta Kobiet będzie o wdzięczności, wychodzeniu z zakrętów, radości.

✅ Czy szczęście jest wypadkową zbiegów okoliczności?
✅ Jak wychodzić z sytuacji „bez wyjścia”
✅ Jak zrzucić z siebie to, co nam nie służy?
✅ A może da się nauczyć bycia szczęśliwą?

O tym wszystkim porozmawiamy z Agą Szuścik, artystką, edukatorką i ekspertką w „życiu po raku”, która będzie Gościnią Specjalną długo oczekiwanego spotkania pod hasłem „Afirmacja życia”
Nowością Klubu będą bardzo praktyczne warsztaty z drugą naszą Gościnią, hipnoterapeutką Anną Bajorek-Dołbą, która wyposaży uczestniczki w bardzo praktyczne narzędzia do radzenia sobie w trudnych, codziennych sytuacjach życiowych. 

Czerwcowe wydarzenie odbędzie w specjalnej, nowej formule talk-show połączonego z warsztatami przy filiżance kawy lub lampce wina w przestrzeniach restauracji Vanilla Sky w Krakowie. Czy już nie możesz się doczekać?

33. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Aga Szuścik i Anna Bajorek-Dołba

17 czerwca 2021 roku Gościniami Specjalnymi Anety Pondo będą aż dwie kobiety.

W pierwszej części spotkania zaprosimy na rozmowę z niezwykle charyzmatyczną Agą Szuścik – artystką wizualną, edukatorką, autorką projektu i kampanii „To się nie zdarza”, bloga „Życie po raku” oraz podcastu „Przygody ginekologiczne”. Jedna z „50 Śmiałych 2019”, prelegentka TEDx, ambasadorka licznych programów profilaktyki onkologicznej. Doktora sztuk filmowych, wykładowczyni ASP w Krakowie oraz w AF w Krakowie i Warszawie, prowadząca audycję „Sztuka słuchania” w OFF Radio Kraków, absolwentka szkoleń RTZ, współzałożycielka Akademii Siebie. Z Czytelniczkami Miasta Kobiet w cyklu In-Ty-Mnie dzieli się swoim życiem po raku

Na przestrzeni ostatnich lat pomogła setkom kobiet: pamiętać o badaniach, uwierzyć w siebie i docenić swoje potrzeby. Obecnie pisze książkę o tym, czego uczy rak. Aga jest syrenką – osobą, która przeszła operację usunięcia części lub całości żeńskich narządów rodnych.

Poznaj bliżej naszą bohaterkę: Aga Szuścik: Rozumiem siebie dzięki zdjęciom  

  

Druga część wydarzenia poświęcona będzie warsztatom z hipnoterapeutką i coachką. Anna Bajorek-Dołba podczas indywidualnych sesji w gabinecie Altiore, pomaga pokonać życiowe trudności i osiągnąć harmonię w życiu. Pracuje w duchu holistycznym, łącząc coaching, hipnoterapię i pracę z emocjami. Pokazuje, jak za pomocą prostych technik pracować z umysłem, dbając równocześnie o serce i ciało. Prowadzi, jedyny taki w Polsce 10-tygodniowy Program Holistycznej Hipnoterapii Online dla kobiet HONA.

Anna mówi przekornie, że odczarowuje hipnozę, do której przylgnęła łatka magicznej metody. To naukowo opisana forma terapii, stosowana w medycynie i psychiatrii na całym świecie. Podczas warsztatów uczestniczki poczują się lepiej niż przed i wyjdą z gotowymi narzędziami do radzenia sobie w trudnych sytuacjach i wyzwaniach codziennego życia. 

 

 Poznaj bliżej bohaterkę #33KMK: Kobiety Krakowa: Anna Bajorek-Dołba

 

CO: 33. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Afirmacja życia

KTO:
I. część spotkania: Aga Szuścik – artystka wizualna, edukatorka, autorka projektu i kampanii „To się nie zdarza”

II. część spotkania: warsztaty poprowadzi hipnoterapeutka Anna Bajorek-Dołba, Kobieta Krakowa.

GDZIE: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

KIEDY: 17 czerwca 2021 r. (czwartek), godz. 18.00-21.00, start rejestracji: od 17.00

BILETY: 99 zł 

W cenie biletu: spotkanie z Agą Szuścik i warsztaty z Anną Bajorek-Dołbą; napoje (do wyboru: kawa lub herbata lub sok lub woda); pakiet prezentowy z pełnowartościowym kosmetykiem od Sylveco. Dodatkowo – możliwość poznania innych kobiet oraz atmosfera inspiracji, motywacji i afirmacji życia (bezcenne).

Uwaga. Ze względu na panujące obostrzenia, spotykamy się w kameralnym gronie – liczba miejsc ograniczona. Dochód ze sprzedaży biletów zasili konto Fundacji Miasto Kobiet. Środki zostaną przeznaczone na rozwój FMK oraz organizacje przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet.

 

Zapisz się na 33. spotkanie Klubu Miast Kobiet


Co to jest Klub Miasta Kobiet

Klub Miasta Kobiet to cykliczne (przed pandemią – raz na dwa miesiące), niezwykle angażujące spotkania „Miasta Kobiet” z Czytelniczkami. Gośćmi Specjalnymi do tej pory byli m.in. Natalia de Barbaro – psycholożka, autorka książki „Czuła Przewodniczka”; mentorka w programie „Projekt Lady” Tatiana Mindewicz-Puacz, aktorka Anna Dymna, sekscoachka Karo Akabal, Marta Niedźwiedzka – także sekscoachka i autorka podcastu „O zmierzchu”, osobista stylistka Monika Jurczyk, blogerka Ola Budzyńska (Pani Swojego Czasu), trenerka oraz autorka bestsellerów Kamila RowińskaJoanna Ceplin – sojuszniczka w budowaniu marki osobistej, Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, lekarz psychiatra i terapeuta prof. Bogdan de Barbaro, wokalista Janusz Radek, najsłynniejszy polski neurobiolog prof. Jerzy Vetulani, i wielu innych.

27. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Natalia de Barbaro

Klub Miasta Kobiet z Natalią de Barbaro / fot. Barbara Bogacka

Anna Dymna

Klub Miasta Kobiet z Anną Dymną (obok Małgorzata Majewska) / fot. Barbara Bogacka

Kub Miasta kobiet

Klub Miasta Kobiet w Niebieski Art Hotel i restauracji Vanilla Sky / fot. Barbara Bogacka

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Klub Miasta Kobiet z Joanną Hussakowską / fot. B. Bogacka

 

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo

Tatiana Mindewicz-Puacz z Redaktorką Naczelną Miasta Kobiet Anetą Pondo. / fot. Barbara Bogacka

Uczestniczki o Klubie Miasta Kobiet:

Joanna: Dla mnie to okazja do pobycia w bliskim kontakcie z ludźmi, którzy na co dzień są nieosiągalni.

Beata: Na jednym ze spotkań przekliknęło mi w głowie, poukładało się tak jak trzeba, i wyszłam z niego z gotowym pomysłem na firmę, a nawet z jej nazwą!

Ola: Nie potrafię tego uchwycić w słowa – jest w tych spotkaniach coś takiego, że na każde idę w ciemno, nie ma znaczenie, kto będzie gościem i jaki będzie jego temat, i jeszcze ani raz się nie zawiodłam

Kasia: Drogie dziewczyny z Miasta Kobiet, to co robicie jest świetne!

Magdalena: W atmosferze eventów Miasta Kobiet jest coś naturalnego, niewymuszonego, nie ma wielkiego ą, ę, nawet gdy jego bohaterami są ludzie naprawdę wielkiego kalibru, czuję się na nich na swoim miejscu.

Organizatorem Klubu Miasta Kobiet jest Fundacja Miasta Kobiet. 

Masz ochotę nas wesprzeć? Chcesz zostać Partnerem spotkania? Skontaktuj się z Barbarą Fijał (barbarafijal@miastokobiet.pl)

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

 

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Anna Maria 27 maja, 2021

    już nie mogę się doczekać!!!! nareszcie, spotkanie w realu

  • Barbie 27 maja, 2021

    oooo, TAK!!! ta pozytywna narracja bardzo mi się podoba – AFIRMACJA ŻYCIA

  • Marta 4 czerwca, 2021

    Szkoda, że nie będę mogła wziąć udziału ze względu na cenę spotkania. Rozumiem obostrzenia i ograniczoną ilość osób ale jestem po szczepieniu tak jak wiele innych kobiet i mogłoby z tego być większe wydarzenie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ