Sunday, May 26, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / 32. Klub Miasta Kobiet: Żyj wielowymiarowo

32. Klub Miasta Kobiet: Żyj wielowymiarowo

O tym, co ciężkie, i o tym, jak zmienić to w lekkie

32. spotkanie Klubu Miasta Kobiet z Barbarą Ravensdale

Gościnią Specjalną 32. KMK będzie Barbara Ravensdale / fot. Urszula Waszkiewicz

Co wspólnego z fizyką kwantową mają latające smoki? Odpowiedź na to i wiele innych pytań dotyczących podróżowania po meandrach ludzkich trosk zna Barbara Ravensdale, z którą spotkamy się w ramach  32. Klubu Miasta Kobiet (32. KMK) w wersji online

 

32. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – online (Barbara Ravensdale)

13 sierpnia 2020 roku Gościnią Specjalną Anety Pondo będzie Barbara Ravensdale – terapeutka duchowa, transformatorka blokad, z darem wprowadzania w wyższe stany świadomości. Przez większość życia twardo stąpająca po ziemi racjonalistka, businesswoman, założycielka ośrodka rozwojowego Siódmy Las, która siedem lat temu doświadczyła nagłego, spontanicznego poszerzenia świadomości, co dało jej dostęp do metod i narzędzi pracy z ludźmi, których wcześniej nie znała.

Podczas 32. spotkania KMK z Barbarą Ravensdale będziemy rozmawiać o życiu wielowymiarowo.
O tym, co ciężkie, i o tym, jak zmienić to w lekkie. O żmudnych doświadczeniach na ziemi i o radosnych podróżach do wyższych wymiarów. O emocjach i trudnych przeżyciach zapisanych w ciele oraz naszej podświadomości i o ich transformacji w moc. O odkrywaniu prawdziwego potencjału. O dorastaniu i opiece nad wewnętrznym dzieckiem.

 

CO: 32. spotkanie Klubu Miasta Kobiet – Żyj wielowymiarowo

KTO: Barbara Ravensdale – z wykształcenia językoznawczyni (absolwentka semantyki w KUL), certyfikowana badaczka duchowości hilegardiańskiej, studiowała psychoterapię Gestalt. Od siedmiu lat trenerka rozwoju osobistego, specjalizująca się w pracy z duszą. Stosuje autorską metodę – Terapię Wielowymiarową.

GDZIE: Facebook/MiastoKobiet

KIEDY: 13 sierpnia 2020 r., czwartek, godz. 18.00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bąź na bieżąco!

Zobacz zapowiedź 32. KMK z Barbarą Ravensdale

Bilety na 32. KMK – Żyj wielowymiarowo

Mając w pamięci sukces poprzedniego spotkania KMK w wersji online, proponujemy dwa rodzaje biletów:

wsparcie duchowe – wybierz tę opcję, jeśli chcesz być z nami 13 sierpnia na facebookowym profilu Miasta Kobiet. Transmisja ze spotkania z Barbarą Ravensdale będzie ogólnodostępna, im nas więcej, tym szerzej ta ważna, transformująca rozmowa pójdzie w świat!

wsparcie finansowe – wybierz bilet-cegiełkę (19 zł) jeżeli uważasz, że to co robimy w Fundacji Miasto Kobiet jest dla Ciebie ważne. W ramach podziękować dostaniesz od nas:

  • przypomnienie o spotkaniu na 24 godzin przed jego rozpoczęciem
  • ekskluzywny zapis wywiadu z 32. KMK
  • książkę Anety Pondo „Mocne rozmowy” w wersji elektronicznej

Dochód ze sprzedaży biletów na tę edycję przeznaczymy na pokrycie kosztów stałych Fundacji Miasto Kobiet. 

Zobacz zapis wywiadu z Barbarą Ravansdale

Klub Miasta Kobiet: Żyj Wielowymiarowo

Gościnią specjalną 32. Klubu MK jest Barbara Ravensdale, terapeutka duchowa, z którą rozmawiamy o transformacji blokad, trudnych emocjach i radosnych podróżach po wyższych wymiarach.Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. O Barbarze i jej niewzykłym darze możecie przeczytać też tutaj:https://www.miastokobiet.pl/barbara-ravensdale-siodmy-las/Osoby zainteresowane warsztatami z Barbarą Ravensdale zapraszamy na stronę www.siodmylas.pl Możecie też napisać mail do Basi: barbara.ravensdale@gmail.com i ona zapisze Was na swój newsletter informujący o jej warsztatach

Publiée par Miasto Kobiet sur Jeudi 13 août 2020

 

Chcesz zostać partnerem Klubu Miasta Kobiet?

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ