Friday, July 12, 2024
Home / Akcje Miasta Kobiet  / 31. Klub Miasta Kobiet: Bądź swoją marką online

31. Klub Miasta Kobiet: Bądź swoją marką online

19 maja 2020 r (wtorek) Fundacja Miasto Kobiet zaprasza na klubową domówkę online czyli 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet!

Joanna Ceplin

Kiedy zaczynałam, nikt nie brał pod uwagę narzędzia, jakim jest internet, a social media nie istniały! / fot. Lidia Skuza

Kiedy dwa miesiące temu poinformowałyśmy, że przenosimy marcową edycję na maj, wierzyłyśmy, że wtedy wszystkie będziemy mogły czuć się na tyle bezpieczne, aby zorganizować wydarzenie w niezmienionej formie. Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę – mówią Amerykanie. Bardzo chcemy się z tobą spotkać 19 maja, dlatego tym razem wpraszamy się do ciebie.
Z Joanną Ceplin, ekspertką od kreowania wizerunku online, porozmawiamy 19 maja o godzinie 18.00 w twoim domu

 

Chcemy, żeby 31. KMK odbyło się mimo wszystko

Temat spotkania „Bądź swoją marką online” jest ważny szczególnie dzisiaj, kiedy wszystko przenosi się do świata online. Joannę Ceplin, ekspertkę od kreowania wizerunku, zapytamy jak w dzisiejszych czasach dać się odnaleźć, jak sprzedawać swoje usługi lub produkty i jak budować swoją autentyczność w wirtualu.  Nie musimy lubić social mediów, by za ich pośrednictwem robić biznes.

Chcemy, aby transmisja ze spotkania była dostępna dla każdego.

Jeśli chcesz, zwrócimy ci pieniądze. Skontaktuj się z platformą EVENEA lub napisz do nas: klub@miastokobiet.pl . W treści wiadomości proszę, podaj swój NUMER ZAMÓWIENIA biletu/biletów. Zrób to najpóźniej do 15 maja.

 

Jeżeli jednak uważasz, że to co robimy w Fundacji Miasto Kobiet było dla ciebie ważne, możesz potraktować wcześniej zakupiony bilet jako cegiełkę, która pomoże utrzymać FMK przy życiu. Dochód ze sprzedaży biletów na tę edycję przeznaczymy na pokrycie kosztów stałych – księgowość, platforma do zapisów, koszty bankowe. Jeśli chcesz pomóc, do 19 maja możesz kupić bilety na wydarzenie dla siebie lub swoich przyjaciółek.

31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się 19 maja, we wtorek, o godzinie 18.00 na facebookowej stronie Miasta Kobiet (polub naszą stronę). Jeśli nie będziesz mogła być z nami na żywo, nic straconego, wyślemy ci link z rejestracją wydarzenia.

Mamy nadzieję, do zobaczenia w poszerzonym składzie na domówce z Miastem Kobiet!

 

Instagram, Facebook, Linkedin… Złodzieje czasu czy sojusznicy w budowaniu marki osobistej i wizerunku firmy?

 

Podczas 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet z Joanną Ceplin, ekspertką od kreowania wizerunku online, porozmawiamy o tym, gdzie szukać równowagi pomiędzy światem rzeczywistym i offline oraz o tym, czy warto i jak zbudować własną markę osobistą w sieci.

Co: 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, temat: Bądź swoją marką online
Kto: Joanna Ceplin – autorka książek, prelegentka, pomaga przedsiębiorczym osobom i markom wykorzystać siłę mediów społecznościowych do budowania relacji i komunikacji online
Gdzie: Transmisja online na stronie Miasta Kobiet Uwaga! Nie musisz być zarejestrowana na FB, żeby zobaczyć spotkanie. 31. KMK będzie dostępny dla każdego.
Kiedy: UWAGA, ZMIANA TERMINU: 19 maja 2020r., (wtorek), godz. 18.00 
Bilety: Dobrowolny bilet-cegiełka: 19 zł

Chcesz, jako pierwsza dowiadywać się o zapisach na KMK? Dołącz do zamkniętej grupy Klub Miasta Kobiet!

vanilla sky

Poklubowa kolacja networkingowa w Vanilla Sky / fot. B. Bogacka

 

 

ZAPISZ SIĘ NA 31. SPOTKANIE KLUBU MIASTA KOBIET

Formularz nieczytelny? Sprawdź TUTAJDołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco!

Chcesz zostać partnerem 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet?

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Daria Alda 19 lutego, 2020

    Oo, 19 zł to śmieszna sumka w sumie.

  • Beata 16 maja, 2020

    Zostawiam bilet jako cegiełkę. Do wtorku

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ