Home / Akcje Miasta Kobiet  / 31. Klub Miasta Kobiet: Bądź swoją marką online

31. Klub Miasta Kobiet: Bądź swoją marką online

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO NAS WSZYSTKICH, ZDECYDOWAŁYŚMY SIĘ PRZEŁOŻYĆ MACOWY KLUB MIASTA KOBIET NA 19 MAJA

klub miasta kobiet joanna ceplin

Gościnią 31. KMK jest Joanna Ceplin

SZANOWNE PANIE,

W TROSCE O NAS WSZYSTKIE, ZDECYDOWAŁYŚMY SIĘ PRZEŁOŻYĆ TERMIN NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA KLUBU MIASTA KOBIET NA MAJ 2020.

Spotkanie z Joanną Ceplin, które miało odbyć się 24 marca 2020 r. przekładamy na 19 maja 2020 r., wtorek.
Bilety zakupione przez Panie NIE tracą ważności. Informację o zmianie terminu marcowego spotkania, opublikowałyśmy w portalu www.miastokobiet.pl, naszych kanałach w mediach społecznościowych, wysyłamy newsletter.

Jeśli jednak chce Pani odzyskać pieniądze, to prosimy o skontaktowanie się z platformą EVENEA lub napisanie do nas: klub@miastokobiet.pl . W treści wiadomości proszę podać swój NUMER ZAMÓWIENIA biletu/biletów.

 

Drogie Czytelniczki! Ze względu na sytuację, pracujemy w trybie zdalnym. Nie ma nas w redakcji, dlatego prosimy o kontakt mailowy.

Zmiana trybu pracy, oznacza… więcej materiałów online! Na www.miastokobiet.pl, znajdziecie mnóstwo inspiracji, wiedzy, rozrywki. Publikujemy też teksty z nowego numeru. W oderwaniu od przytłaczającej rzeczywistości. Zostańmy razem, mamy nadzieję, do zobaczenia 19 maja!

 

 

Instagram, Facebook, Snapchat… Złodzieje czasu czy sojusznicy w budowaniu marki osobistej i wizerunku firmy?

 

Podczas 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet z Joanną Ceplin, ekspertką od kreowania wizerunku online, porozmawiamy o tym, gdzie szukać równowagi pomiędzy światem rzeczywistym i offline oraz o tym, czy warto i jak zbudować własną markę osobistą w sieci.

View this post on Instagram

😫Czy czasami czujesz, że nie możesz nadążyć? ➡️ Czytasz wskazówki i porady, lista punktów do zrobienia coraz dłuższa, cały czas walczysz a rezultatów nie widać? 🤦🏼‍♀️Miało być pięknie, a masz już dosyć. ❗️Kiedyś zaczęłam sobie powtarzać „PROGRES, nie perfekcja” i skupiłam się na kilku wybranych obszarach. Może u Ciebie też to zadziała? ❗️A może chcesz porozmawiać z osobami, które mają podobne spostrzeżenia, ale chcą w tym roku coś zmienić i cieszyć się ze swoich mniejszych lub większych sukcesów 👍 zapisz się do mojego wyzwania Mini Akademia Smart BRAND. Przed nami jeszcze 6 spotkań Live w naszej grupie. A grupa znika bezpowrotnie po zakończonym wyzwaniu. Z nami ✔️nabierzesz pewności siebie, ✔️ uporządkujesz wiedzę, ✔️ zobaczysz efekty! Do zobaczenia! #wyzwanie #akademiasmartbrand #progresnieperfekcja #joannaceplin

A post shared by SOCIAL MEDIA ONLINE MARKETING (@joannaceplin_pl) on

Co: 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, temat: Bądź swoją marką online
Kto: Joanna Ceplin – autorka książek, prelegentka, pomaga przedsiębiorczym osobom i markom wykorzystać siłę mediów społecznościowych do budowania relacji i komunikacji online
Gdzie: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art. Hotel & SPA, ul. Flisacka 3, Kraków
Kiedy: UWAGA, ZMIANA TERMINU: 19 maja 2020r., (wtorek), godz. 18
Bilety: 19 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona.

Chcesz, jako pierwsza dowiadywać się o zapisach na KMK? Dołącz do zamkniętej grupy Klub Miasta Kobiet!

vanilla sky

Poklubowa kolacja networkingowa w Vanilla Sky / fot. B. Bogacka

UWAGA! Czy do tej pory miewałaś niedosyt? Chciałaś zapytać o coś więcej, ale nie zdążyłaś? A może potrzebujesz omówić swój pomysł na życie lub biznes z innymi kobietami? W 2020 roku ruszamy z poklubowymi kolacjami networkingowymi. Wszystkie chętne osoby, które po zakończeniu spotkania KMK chciałyby pobyć z uczestniczkami i organizatorkami dłużej, zachęcamy do wzięcia udziału w rozmowach przy stole. Możesz zjeść lub wypić, to na co masz ochotę. Cena biletu wstępu nie obejmuje udziału w kolacji (każdy płaci za siebie). Nie musisz zgłaszać udziału teraz, wystarczy jak zrobisz to na miejscu, przy wejściu na wydarzenie. W restauracji Vanilla Sky wszystko jest pyszne!

Zasady Klubu Miasta Kobiet w 2020 roku

W 2020 roku spotkania Klubu Miasta Kobiet planowane są w: styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu i listopadzie. O terminie i miejscu wydarzenie informujemy w portalu www.miastokobiet.pl, mediach społecznościowych (FB, IG) oraz w czasopiśmie „Miasto Kobiet”. Każdorazowy wstęp na wydarzenie będzie w cenie 19 zł przy zakupie biletu online i 25 zł w dniu imprezy (możliwa płatność kartą lub gotówką). Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie, możliwe jest jednak przekazanie swojego biletu innej osobie, we własnym zakresie. Wszystkie informacje dot. spotkania Klubu Miasta Kobiet publikowane są na stronie wydarzenia na FB oraz w newsletterze. Pytania związane z Klubem Miasta Kobiet prosimy kierować na adres klub@miastokobiet.pl.

ZAPISZ SIĘ NA 31. SPOTKANIE KLUBU MIASTA KOBIET

Formularz nieczytelny? Sprawdź TUTAJDołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco!

 31 KMK

Partnerzy 31 KMK

Chcesz zostać partnerem 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet?

Napisz: barbarafijal@miastokobiet.pl
lub
zadzwoń:
698 901 255

Oceń artykuł
1KOMENTARZ

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach