Tuesday, June 18, 2024
Home / Fundacja Miasto Kobiet  / 30. Klub Miasta Kobiet: Lovefiting

30. Klub Miasta Kobiet: Lovefiting

Gwiazdą pierwszego w 2020 roku będzie ekspertka od

magdalena czaja

Magdalena Czaja / fot. Georg van der Weyden

Dlaczego to jak kochamy dziś, mówi o tym jak byłyśmy kochane kiedyś?
Z jakiego powodu wybieramy tych samych, trudnych partnerów i jak to zmienić?
Czym tak naprawdę jest foch i dlaczego trzeba nauczyć się efektywnej komunikacji?
Na czym polega Syndrom Oszusta i dlaczego dotyczy on głównie kobiet?

O to wszystko zapytamy Magdalenę Czaję podczas pierwszego w 2020 roku Klubu Miasta Kobiet

 

30. spotkanie Klubu Miasta Kobiet: Magdalena Czaja

Kto: Magdalena Czaja – Lovefiterka, twórczyni Lovefiting® – autorskiej metody, której celem jest pomoc innym w budowaniu zdrowych i świadomych relacji ze sobą, po to aby mogli znaleźć spełnienie w miłości. Mentorka, certyfikowana coachka, wykładowczyni, autorka publikacji w pismach branżowych i rozwoju osobistego, konsultantka, prelegentka, trenerka rozwoju osobistego. Autoryzowana przedstawicielka Metody Tippinga znanej jako Radykalne Wybaczanie. Od ponad 20 lat umieszczana w rankingach najbardziej wpływowych kobiet w polskiej reklamie, prowadząca jedną z najliczniej nagradzanych polskich agencji marketingowych.

 

Gdzie: Restauracja Vanilla Sky, Niebieski Art Hotel&SPA, ul. Flisacka 3, Kraków

Kiedy: 30 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 18.00, rejestracja od godz. 17.00

Bilety: 19,00 zł przedsprzedaż, 25,00 zł – w dniu wydarzenia. Uwaga, liczba miejsc ograniczona.

 

UWAGA! Czy do tej pory miewałaś niedosyt? Chciałaś zapytać o coś więcej, ale nie zdążyłaś? A może potrzebujesz omówić swój pomysł na życie lub biznes z innymi kobietami? W 2020 roku ruszamy z poklubowymi kolacjami networkingowymi. Wszystkie chętne osoby, które po zakończeniu spotkania KMK chciałyby pobyć z uczestniczkami i organizatorkami dłużej, zachęcamy do wzięcia udziału w rozmowach przy stole. Możesz zjeść lub wypić, to na co masz ochotę. Cena biletu wstępu nie obejmuje udziału w kolacji (każdy płaci za siebie). Nie musisz zgłaszać udziału teraz, wystarczy jak zrobisz to na miejscu, przy wejściu na wydarzenie. W restauracji Vanilla Sky wszystko jest pyszne!

Zapisz się na 30. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

 


 

Zasady Klubu Miasta Kobiet w 2020 roku

W 2020 roku spotkania Klubu Miasta Kobiet planowane są w: styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu i listopadzie. O terminie i miejscu wydarzenie informujemy w portalu www.miastokobiet.pl, mediach społecznościowych (FB, IG) oraz w czasopiśmie „Miasto Kobiet”. Każdorazowy wstęp na wydarzenie będzie w cenie 19 zł przy zakupie biletu online i 25 zł w dniu imprezy (możliwa płatność kartą lub gotówką). Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie, możliwe jest jednak przekazanie swojego biletu innej osobie. Wszystkie informacje dot. spotkania Klubu Miasta Kobiet publikowane są na stronie wydarzenia na FB oraz w newsletterze. Pytania związane z Klubem Miasta Kobiet prosimy kierować na adres klub@miastokobiet.pl.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Partnerzy 30 KMK: Vanilla Body Shop, Joanna Milkowska Jewellery, Centrum Der-Med, Wólczanka, Aloesove, Phormy Max Kobela, Hotel Art Niebieski, Restauracja Vanilla Sky, Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania, dekoria.pl, Idea Fix, Feminum, GreenPoint, Gehwol, Manor House, CottonBee.

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Karolina Nowak 4 stycznia, 2020

    Spotkań i warsztatów z budowania relacji nigdy za wiele na pewno będzie warto.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ