Sunday, June 16, 2024
Home / PARTNER MK  / 3 zabiegi, które pomogą ci przygotować się na lato

3 zabiegi, które pomogą ci przygotować się na lato

Oprócz zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, nie bój się sięgnąć po zdobycze medycyny estetycznej - odpowiednio dobrane zabiegi sprawią, że będziesz wyglądać olśniewająco.

Słoneczne dni dodają nam energii i zachęcają do zadbania o siebie już teraz, żeby w lecie móc pochwalić się zadbaną, gładką skórą i wymodelowaną sylwetką. Oprócz zdrowego odżywiania i zwiększenia ilości wysiłku fizycznego, nie bój się sięgnąć po zdobycze medycyny estetycznej – odpowiednio dobrane zabiegi sprawią, że będziesz wyglądać olśniewająco.

BDA_zabiegi na lato

Polecamy trzy sprawdzone zabiegi, które pomogą utrzymać atrakcyjny wygląd, nie tylko w wakacje, ale przez cały rok. / fot. materiał prasowy

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg mało inwazyjnych, indywidualnie dobieranych, a dzięki temu bezpiecznych zabiegów, które pozwolą odświeżyć skórę, poprawić jej jędrność i poziom nawilżenia, a także wymodelować sylwetkę. Polecamy trzy sprawdzone zabiegi, które pomogą utrzymać atrakcyjny wygląd, nie tylko w wakacje, ale przez cały rok.

Przełom w odmładzaniu

Poprawa jędrności skóry w wyjątkowo delikatnych miejscach wokół oczu, na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach, widoczne zmniejszenie blizn i rozstępów, a także zahamowanie wypadania włosów i redukcja tkanki tłuszczowej nawet o kilka centymetrów – to wszystko można osiągnąć dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia karboksyterapii C.D.T. Evolution z Autologic Therapy czyli, prościej mówiąc, modelowania sylwetki dwutlenkiem węgla i ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym uzyskanym z krwi pacjenta. To zestawienie zostało docenione i wyróżnione prestiżową nagrodą Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych – „Perły Dermatologii Estetycznej” w kategorii „Zabieg Roku 2014”. Jak to działa? Uwolnione podczas zabiegu czynniki wzrostu stymulują komórki macierzyste do namnażania i różnicowania, a dwutlenek węgla podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi i poprawia krążenie w naczyniach włosowatych. To oznacza, że skóra dostaje silny sygnał do samodzielnego odnowienia i regeneracji. Terapia ta wyróżnia się wysokim profilem bezpieczeństwa, a pacjenci i pacjentki doceniają ją za małą inwazyjność, ponieważ po zabiegu widoczne są tylko niewielkie ślady ukłuć, które szybko znikają i bez kłopotu można wrócić do codziennej aktywności.

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów jest spersonalizowany AUTOLOGIC CREAM, wykonany w gabinecie indywidualnie dla każdego pacjenta, poprzez dodanie do specjalnie opracowanej bazy osocza bogatopłytkowego pozyskanego z własnej krwi pacjenta. Po nałożeniu kremu na skórę twarzy uwolnione czynniki wzrostu stymulują odpowiednie komórki macierzyste. W wyniku tego tworzy się nowy kolagen i elastyna, skóra ulega autoregeneracji, staje się jędrna, świetlista i dobrze odżywiona.

Tłuszczyk też się przyda

Lipofilling to metoda, która udowadnia, że odrobina tłuszczyku w jednym miejscu na ciele, może nas poratować w innym. Zabieg polega na pobraniu autologicznej tkanki tłuszczowej i wykorzystaniu jej do wypełniania, modelowania, liftingu, nawilżenia i rewitalizacji skóry twarzy oraz całego ciała. Nie ma bardziej naturalniej alternatywy dla wypełniaczy chemicznych czy implantów, które są znacznie bardziej inwazyjne. Metoda jest skuteczna, bezpieczna i daje dobre rezultaty.

To sprawdza się zawsze

Mezoterapia to zabieg wykorzystywany we współczesnej medycynie estetycznej bardzo szeroko – na ciało, twarz albo skórę głowy. Specjaliści medycyny estetycznej mogą zaproponować wiele produktów uzupełniających i dostarczających skórze niezbędnych składników odżywczych. I tak, mezoterapia świetnie sprawdzi się u osób młodych, którym doskwierają pierwsze oznaki starzenia, natomiast u osób bardziej dojrzałych stanie się narzędziem w walce ze zmarszczkami i przebarwieniami. Niezależnie od wieku zabieg ten pobudzi bowiem w całej skórze syntezę kolagenu, elastyny i innych związków, które sprawią, że stanie się ona jędrniejsza i odpowiednio nawilżona, a co za tym idzie rozświetlona, gładka i promienna. Zaletą mezoterapii jest mała inwazyjność oraz możliwość łączenia z wieloma innymi zabiegami, np. z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Dlatego coraz częściej sięgają po nią nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, którzy w naturalny sposób chcą poprawić wygląd swojej skóry.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ